Appartement te huur in Leuven voor € 1.250 met 1 slaapkamer
(Zimmo-code: LJS3H)
Koning Leopold I-straat 17, 3000 Leuven
Zimmo-code: LJS3H
- Prijs € 1.250
- Adres Koning Leopold I-straat 17, 3000 Leuven
- Type Appartement
- Woonopp. op aanvraag »
- Slaapkamers 1
- Badkamers 1
- Bouwjaar op aanvraag »
- EPC 223 kWh/m²
- Renovatieplicht Niet van toepassing
- Vrij op 01/04/2026
Zoekt u de dynamiek van de stad, maar hecht u waarde aan de rust en privacy van een kleinschalige residentie? Dit prachtige appartement op de tweede verdieping in de Koning Leopold I-straat biedt u een unieke woonervaring op een absolute toplocatie in Leuven.
Dankzij de ligging op de tweede verdieping geniet u van een overvloed aan natuurlijk licht en een aangenaam gevoel van geborgenheid, weg van de directe straatdrukte.
Alles wat Leuven zo aantrekkelijk maakt van de exclusieve winkels in de Bondgenotenlaan tot de beste gastronomie en cultuur bevindt zich op wandelafstand.
U woont in een gebouw met een beperkt aantal bewoners (geen studentenverhuur). Dit garandeert een sfeer van rust, klasse en goed nabuurschap.
Om de rust in de residentie te waarborgen, is dit pand expliciet niet beschikbaar voor studentenhuisvesting.
Interesse of een bezoek plannen?
Panden op deze centrale en rustige locatie zijn zeer gegeerd en worden snel verhuurd. Voor meer informatie of een persoonlijke bezichtiging kunt u rechtstreeks contact opnemen met Sonja:
0496 05 04 22
Toon e-mailadres
Financieel
Indeling
Bebouwing
Comfort
Certificaten
Overstromingen
Prijshistoriek Meer info
Tot. prijsverschil
| Datum | Vraagprijs | Verschil |
|---|---|---|
| 19-01-2026 | € 1.220 | - |
| 02-04-2026 | € 1.250 | 2 % |