Appartement te huur in Leuven voor € 1.235 met 2 slaapkamers
(Zimmo-code: LOP07)
Herbert Hooverplein 5 / 03.01, 3000 Leuven
Zimmo-code: LOP07
- Prijs € 1.235
- Adres Herbert Hooverplein 5 / 03.01, 3000 Leuven
- Type Appartement
- Woonopp. op aanvraag »
- Slaapkamers 2
- Badkamers 1
- Bouwjaar op aanvraag »
- EPC 148 kWh/m²
- Renovatieplicht Niet van toepassing
- Vrij op onmiddellijk
Te huur: Lichtrijk 2-slaapkamer appartement in hartje Leuven
Dit ruim en lichtrijk appartement op de 3de verdieping is uitstekend gelegen aan het Herbert Hooverplein, pal in hartje Leuven. Een absolute toplocatie met alle voorzieningen op wandelafstand: winkels, restaurants, openbaar vervoer en gezellige pleinen.
Het appartement combineert ruimte en comfort met een doordachte indeling. De lichtrijke leefruimte met authentieke elementen zoals het parket en de sierhaard, bevindt zich aan de voorzijde van het gebouw. U geniet er van een prachtig open zicht op het Herbert Hooverplein en dankzij de zuidelijke oriëntatie baadt deze ruimte de hele dag in natuurlijk licht. Aansluitend bevindt zich de halfopen keuken, die praktisch is ingericht en mooi aansluit bij het leefgedeelte.
Het appartement beschikt over twee volwaardige slaapkamers, beide gelegen aan de rustige achterzijde van het gebouw. Vanuit de slaapkamer heeft u toegang tot een aangenaam terras, waar u in alle rust kan genieten.
Verder beschikt het appartement over een badkamer met bad/douche en lavabo, evenals een apart toilet. In de kelder is er nog een ruime private kelderberging en achter het gebouw bevindt zich de afgesloten fietsenstalling. In het gebouw is een lift aanwezig.
Huurprijs: 1.235€/maand
Nutsvoorzieningen: elektriciteit (individueel), gas kookvuur (individueel), water en verwarming (collectief)
Gemeenschappelijke kosten inclusief water en verwarming: provisie van 160€/maand
Onmiddellijk beschikbaar
Financieel
Indeling
Bebouwing
Overige
Certificaten