Kelder garage te huur in Leuven voor € 60
(Zimmo-code: LKJ0T)
Slachthuislaan 10, 3000 Leuven
Zimmo-code: LKJ0T
- Prijs € 60
- Adres Slachthuislaan 10, 3000 Leuven
- Type Kelder garage (Garage)
- Bebouwing op aanvraag »
- Bouwjaar op aanvraag »
- EPC In aanvraag
Bezoek of meer info? Vraag aan via de 'contact' knop op www.bondimmo.be Geen telefonische aanvragen.
*ENGLISH: visit or more information? Request via the 'contact' button on www.bondimmo.be No requests by telephone.
Beschikbaar 01/09 - available 01/09.
Comfortabele en afgelijnde autostaanplaats in gebouw die enkel toegankelijk is voor de bewoners/eigenaars, via de automatische garagepoort.
Goed gelegen en vlot toegankelijke parkeerplaats, ideaal voor wie dagelijks tijd wil besparen en geen parkeerplaats meer wil zoeken. De staanplaats biedt een veilige en praktische oplossing voor buurtbewoners, pendelaars, studenten of werknemers in de omgeving.
Duur contract: 1 jaar contract, maar bespreekbaar (het contract is verlengbaar). Start contract 01/09.
Huurprijs: 60 euro per maand (alle kosten inbegrepen!).
Andere autostaanplaatsen / garages op meerdere andere locaties in Leuven en omgeving te huur. Neem een kijkje op www.bondimmo.be
Wenst u meer informatie of een bezoek? Contacteer ons vandaag nog via 'contact' hieronder of stuur een mailtje naar Toon e-mailadres met uw contact gegevens.
Financieel
Bebouwing
Comfort
Overstromingen
Prijshistoriek Meer info
Tot. prijsverschil
| Datum | Vraagprijs | Verschil |
|---|---|---|
| 04-02-2026 | € 60 | - |
| 07-05-2026 | € 55 | -8 % |
| 19-05-2026 | € 60 | 9 % |
| 27-05-2026 | € 50 | -17 % |
| 05-08-2026 | € 60 | 20 % |