Kelder garage te huur in Leuven voor € 50
(Zimmo-code: LKJ0T)
Slachthuislaan 10, 3000 Leuven
Zimmo-code: LKJ0T
- Prijs € 50
- Adres Slachthuislaan 10, 3000 Leuven
- Type Kelder garage (Garage)
- Bebouwing op aanvraag »
- Bouwjaar op aanvraag »
- EPC In aanvraag
- Renovatieplicht Niet van toepassing
Bezoek of meer info? Vraag aan via de 'contact' knop op www.bondimmo.be Geen telefonische aanvragen.
*ENGLISH: visit or more information? Request via the 'contact' button on www.bondimmo.be No requests by telephone.
Beschikbaar 15/09 - available 15/09.
Comfortabele en afgelijnde autostaanplaats in gebouw die enkel toegankelijk is voor de bewoners/eigenaars, via de automatische garagepoort.
Afmetingen parking (ongeveer): diepte +- 5,5m, breedte ongeveer 2,2m, max hoogte ongeveer 2m
Duur contract: 1 jaar contract, maar bespreekbaar (het contract is verlengbaar). Start contract 15/09.
Huurprijs: 50 euro per maand (alle kosten inbegrepen!).
Andere autostaanplaatsen / garages op meerdere andere locaties in Leuven en omgeving te huur. Neem een kijkje op www.bondimmo.be
Wenst u meer informatie of een bezoek? Contacteer ons vandaag nog via 'contact' hieronder of stuur een mailtje naar Toon e-mailadres met uw contact gegevens.
Financieel
Bebouwing
Comfort
Overstromingen
Prijshistoriek Meer info
Tot. prijsverschil
| Datum | Vraagprijs | Verschil |
|---|---|---|
| 04-02-2026 | € 60 | - |
| 07-05-2026 | € 55 | -8 % |
| 19-05-2026 | € 60 | 9 % |
| 27-05-2026 | € 50 | -17 % |