Kot-Kamer te huur in Leuven voor € 650
(Zimmo-code: LO255)
Diestsestraat 83 / 0205, 3000 Leuven
Zimmo-code: LO255
- Prijs € 650
- Adres Diestsestraat 83 / 0205, 3000 Leuven
- Type Kot-Kamer
- Woonopp. op aanvraag »
- Badkamers 1
- Bouwjaar op aanvraag »
- EPC 115 kWh/m²
- Renovatieplicht Niet van toepassing
- Vrij op 15/09/2026
Ben je op zoek naar een bemeubelde studentenkamer in Leuven? Dan is residentie Maravil misschien wel de perfecte plek voor jou. Deze kamer heeft 1 slaapkamer en een bewoonbare oppervlakte van 16.15 vierkante meter. Bovendien ligt de residentie op een gunstige locatie, dichtbij het station en de winkelwandelstraat.
De kamer is voorzien van een gemeenschappelijke keuken, wat ideaal is voor studenten die graag samen koken en eten. Daarnaast is er ook een poetsdienst beschikbaar, zodat je je geen zorgen hoeft te maken over het schoonhouden van de gemeenschappelijke ruimtes.
De EPC-waarde van de kamer is 115.00, wat aangeeft dat de kamer energiezuinig is. Daarnaast is er ook 1 badkamer aanwezig, wat zorgt voor voldoende comfort en privacy.
Kortom, deze bemeubelde studentenkamer in residentie Maravil biedt alles wat je nodig hebt voor een comfortabel verblijf in Leuven. Met de gunstige ligging en de voorzieningen zoals een gemeenschappelijke keuken en een poetsdienst, hoef je je nergens zorgen over te maken.
Financieel
Bebouwing
Comfort
Certificaten