Woning te koop in Leuven voor € 495.000 met 3 slaapkamers
(Zimmo-code: LPIM7)
- Prijs € 495.000
- Adres J.P. Minckelersstraat 121, 3000 Leuven
- Type Woning (Huis)
- Woonopp. 120 m²
- Grondopp. 50 m²
- Slaapkamers 3
- Badkamers 1
- Tuin ZW
- Bebouwing gesloten
- Bouwjaar 1918
- EPC 291 kWh/m²
- Renovatieplicht Niet van toepassing
- KI € 376
- Vrij op bij akte na betaling
*]:pointer-events-auto R6Vx5W_threadScrollVars scroll-mb-[calc(var(--scroll-root-safe-area-inset-bottom,0px)+var(--thread-response-height))] scroll-mt-[calc(var(--header-height)+min(200px,max(70px,20svh)))]" dir="auto">
Deze op te frissen rijwoning is gelegen op een uitstekende locatie in Leuven, op wandelafstand van het station, supermarkten, winkels en het bruisende stadscentrum. Ook de vernieuwde Vaartkom, met haar gezellige restaurants, cafés en recreatiemogelijkheden, bevindt zich vlakbij.
De woning beschikt over heel wat charmante, authentieke elementen zoals hoge plafonds en sierlijke schouwen die bijdragen aan haar karaktervolle uitstraling. Verder zijn er drie slaapkamers aanwezig, waarvan één met een mezzanine. Achteraan bevindt zich een gezellige stadskoer waar u in alle rust van een moment buiten kan genieten.
Dankzij haar centrale ligging en interessante indeling is deze woning niet alleen geschikt voor eigen bewoning, maar ook een uitstekende opportuniteit als investering of voor ouders die een woonoplossing zoeken voor studerende kinderen in Leuven.
Interesse? Neem gerust contact op met Lotte via Toon e-mailadres of Toon nummer voor meer informatie of een bezoek ter plaatse.
Financieel
* Eventuele bijkomende kosten kunnen BTW, registratierechten, ereloon- en aktekosten notaris zijn.
Indeling
Bebouwing
Comfort
Overige
Documenten / Bestanden
Certificaten
Overstromingen
Ruimtelijke ordening
Maandelijkse aflossing v.a. /mnd
-
/mnd
op 25 jaar -
/mnd
op 20 jaar -
/mnd
op 15 jaar - Vraag hypothecair voorstel aan
Kostenraming voor dit pand circa € 75 /mnd Meer info
- Brandverzekering circa € 40 /mnd
- Familiale verzekering circa € 7 /mnd
- Schuldsaldoverzekering circa € 327 /jaar
vastgoedinformatie.pdf