Kantoor te koop in Lier voor € 1.992.243
(Zimmo-code: LPAK2)
- Prijs € 1.992.243
- Adres Donk 54, 2500 Lier
- Type Kantoor (Bedrijfsvastgoed)
- Woonopp. 923,42 m²
- Grondopp. 2.797,82 m²
- Handelsopp. op aanvraag »
- Bebouwing halfopen
- Bouwjaar op aanvraag »
- EPC In aanvraag
- Renovatieplicht Niet van toepassing
- Vrij op overeen te komen
LIGGING
Het gebouw is gelegen aan de Donk 54 te Lier, in een goed bereikbare en strategische omgeving met een vlotte verbinding naar zowel het centrum van Lier als de omliggende gemeenten.
De ligging combineert bereikbaarheid met functionele toegankelijkheid, wat het pand bijzonder geschikt maakt voor professionele activiteiten. Dankzij de aanwezige infrastructuur en de nabijheid van belangrijke verbindingswegen is het pand eenvoudig bereikbaar voor zowel personeel als bezoekers.
OPPERVLAKTE
UNIT
OPPERVLAKTE
Grond
± 2.797,82 m²
Gelijkvloers
± 461,71 m²
Verdieping 1
± 461,71 m²
TOTAAL
± 923,42 m² gebouw
BESCHRIJVING
Dit functionele kantoorgebouw werd oorspronkelijk opgericht in 1955 en biedt een solide structuur met diverse mogelijkheden naar indeling en gebruik.
Het gebouw betreft een staalconstructie met opgezette muren en een interne gyproc-indeling. Zowel het gelijkvloers als de eerste verdieping kunnen volledig opengetrokken worden door het verwijderen van de binnenwanden, met uitzondering van één centrale kolom. Hierdoor biedt het pand een hoge mate van flexibiliteit en aanpasbaarheid naar de noden van de gebruiker.
Daarnaast werd bij de constructie reeds rekening gehouden met de mogelijkheid tot het privatief opsplitsen van de verschillende plateaus. Dit maakt het gebouw eveneens interessant als investering of voor multi-tenant gebruik.
Het gebouw is uitgerust met centrale verwarming op aardgas. In de kantoorruimtes, het lokaal en het secretariaat is bovendien airconditioning voorzien, die ook kan bijdragen aan verwarming.
In 2025 werd het dak vernieuwd en bijkomend geïsoleerd, wat een belangrijke meerwaarde vormt op vlak van energie-efficiëntie en toekomstgericht gebruik. Op heden zijn er geen gekende gebreken aan het gebouw.
Een bijkomende troef is de dubbele vergunningsmogelijkheid: naast kantoorfunctie kan het pand ook ingericht worden als baanwinkel. Tevens is er een recht van doorgang voorzien en werd in de vergunning opgenomen dat de parkeerinrichting aangepast kan worden om extra parkeerplaatsen te creëren.
EPC
G
CERTIFICAATNUMMER
20260210-0010868317-NR-1
VOORWAARDEN
Element
Gegevens
Vraagprijs (indicatief)
± €1.992.243
Beschikbaarheid
Te bespreken
Staat
Goede staat – dak vernieuwd (2025)
Bestemming
Kantoor / baanwinkel mogelijk
EPC
Beschikbaar
Financieel
* Eventuele bijkomende kosten kunnen BTW, registratierechten, ereloon- en aktekosten notaris zijn.
Bebouwing
Comfort
Documenten / Bestanden
Certificaten
Overstromingen
Ruimtelijke ordening
Maandelijkse aflossing v.a. /mnd
-
/mnd
op 25 jaar -
/mnd
op 20 jaar -
/mnd
op 15 jaar - Vraag hypothecair voorstel aan
11_Uitvoering_grondplannen_architekten_Helsen...