Cottage te koop in Lommel voor € 1.195.000 met 4 slaapkamers
(Zimmo-code: LR2G3)
- Prijs € 1.195.000
- Adres Kolonie 159 / a, 3920 Lommel
- Type Cottage (Huis)
- Woonopp. 382 m²
- Grondopp. 16.078 m²
- Slaapkamers 4
- Badkamers 1
- Garages 1
- Tuin Z
- Bebouwing open
- Bouwjaar 1988
- EPC 127 kWh/m²
- Renovatieplicht Niet van toepassing
- KI € 1.895
- Vrij op bij akte na betaling
Prachtige villa met zicht over weilanden op 1,6 Ha te Lommel
Prachtige, exclusieve villa met zicht over weilanden op een ruim perceel van 1,6 Ha. Gelegen in een rustige straat, nabij de Nederlandse grens. Op het gelijkvloers inkomhal met toilet, ruime leefruimte met eetkamer, salon, bureau, ingerichte keuken, wasplaats, toegang kelder en berging. Op de eerste verdieping bevinden zich 4 slaapkamers, 1 badkamer en apart toilet. Vaste trap naar de zolderverdieping met mogelijkheid tot verdere afwerking.
Mooie tuin met overdekt terras en zonneterras, zwembad en groot bijgebouw (138m²) met 4 paardenstallen, op een perceel met prachtig zicht over weilanden!
Indeling gelijkvloers:
Via de inkomhal met gastentoilet heeft u enerzijds toegang tot de woonkamer met bureauruimte en anderzijds tot het keukengedeelte. Deze is zeer ruim opgevat en bestaat uit een lichte eetkamer met prachtig zicht over de tuin en zwembad, een gezellige zitkamer met inbouwcassaette en daarlangs bureauruimte. Vanuit alle leefruimten heeft u een prachtig zicht op de aangelegde tuin met zwembad.
De leefruimte sluit naadloos aan op de open luxe keuken voorzien van een inductiekookplaat (SMEG), 3 heteluchtovens, oven, vaatwasser, koelkast en eiland.
Tevens is er een ruime en praktische bijkeuken/wasplaats voorzien van maatkasten.
Eerste verdieping:
De nachthal biedt toegang tot de 4 slaapkamers op deze verdieping. De master-suite is voorzien van airconditioning en ingebouwde kasten. Verder is er nog de 2de, 3de en 4de slaapkamer. De laatste slaapkamer wordt momenteel gebruikt als dressing/berging. De ruime badkamer is voorzien van bad, douche en dubbele wastafel. Apart toilet op de nachthal.
Tweede verdieping:
Via een vaste trap komen we tot dit volwaardige extra verdiep. Deze ruimte biedt mogelijkheden tot extra slaapkamer(s) en/of hobbyruimte.
Bijgebouwen en tuin:
De tuin is uitgerust met een gezellig overdekt terras, een zonneterras, een zwembad en een ruim bijgebouw (ca. 138m²). Hierin is deels garage en deels voorzien voor 4 paardenstallen. Verder is er aansluitend aan de tuin een prachtig weiland volledig omheind met kwaliteitsvolle houten omheining, wat zeer veel mogelijkheden biedt voor paarden-en dierenliefhebbers.
BIJZONDERHEDEN
- Zonnepanelen
- Airconditioning
- Vloerverwarming
- Omheinde weilanden
- Bijgebouw met paardenstallen
- Natuur achteraan perceel
Financieel
* Eventuele bijkomende kosten kunnen BTW, registratierechten, ereloon- en aktekosten notaris zijn.
Bebouwing
Comfort
Overige
Certificaten
Overstromingen
Ruimtelijke ordening
Maandelijkse aflossing v.a. /mnd
-
/mnd
op 25 jaar -
/mnd
op 20 jaar -
/mnd
op 15 jaar - Vraag hypothecair voorstel aan
Kostenraming voor dit pand circa € 113 /mnd Meer info
- Brandverzekering circa € 40 /mnd
- Familiale verzekering circa € 7 /mnd
- Schuldsaldoverzekering circa € 781 /jaar