Gemengd gebruik te koop in Marche-en-Famenne voor € 550.000
(Zimmo-code: LE7Q2)
Straat niet gekend, 6900 Marche-en-Famenne Volledig adres op aanvraag »
Zimmo-code: LE7Q2
- Prijs € 550.000
- Adres Straat niet gekend, 6900 Marche-en-Famenne
- Type Gemengd gebruik (Bedrijfsvastgoed)
- Woonopp. 550 m²
- Grondopp. 550 m²
- Handelsopp. op aanvraag »
- Garages 1
- Bebouwing open
- Bouwjaar 1899
- EPC 508 kWh/m²
-
Energieklasse
- KI € 2.922
- Vrij op onmiddellijk
- Virtueel bezoek Klik hier
Een vastgoedensemble in het hart van Marche-en-Famenne, met uitzonderlijke zichtbaarheid en een zeldzaam ontwikkelingspotentieel. Gelegen aan het Place Roi Albert, geniet dit karaktervolle geheel van een strategische ligging in het stadscentrum, in de onmiddellijke nabijheid van winkels, restaurants, markten en alle voorzieningen.
Het geheel bestaat uit twee complementaire volumes.
Enerzijds een gebouw met vier niveaus van telkens circa 120 m², vrij in te richten naargelang uw behoeften: investeringsproject voor verhuur, co-living, woonunits, kantoren of een hoofdverblijf met karakter. De ruime en lichtrijke verdiepingen behouden mooie authentieke elementen zoals massief parket en hoge plafonds.
Anderzijds een hoekhandelspand van 163 m², volledig gerenoveerd, momenteel verhuurd en met een uitstekend onmiddellijk rendement. De etalage op twee straten en het buitenterras maken dit tot een topligging, ideaal voor horeca of elke handelsactiviteit met veel passage.
Het gebouw was oorspronkelijk ingericht als twee woonentiteiten, met twee afzonderlijke trappenhallen die de verdiepingen bedienen, wat een grote flexibiliteit in herindeling biedt. Aan de achterzijde beschikt het geheel over een buitenkoer, een terras, een garage toegankelijk vanaf de straat, evenals kelders over de volledige oppervlakte.
Technisch: PVC-ramen met dubbele beglazing, twee stookolieketels in goede staat, twee elektriciteitsmeters en een dak in natuurlijke leien.
Een zeldzaam pand op de markt, dat een topligging, grote volumes, authentieke charme en bestaande huurinkomsten combineert – ideaal voor investeerders, projectontwikkelaars of vastgoedhandelaars.
Financieel
* Eventuele bijkomende kosten kunnen BTW, registratierechten, ereloon- en aktekosten notaris zijn.
Bebouwing
Comfort
Documenten / Bestanden
Certificaten
Overstromingen
Ruimtelijke ordening
Maandelijkse aflossing v.a. /mnd
-
/mnd
op 25 jaar -
/mnd
op 20 jaar -
/mnd
op 15 jaar - Vraag hypothecair voorstel aan
PEB_PRA.pdf