Handelszaak te huur in Mechelen voor € 4.200
(Zimmo-code: LK8O3)

40
Keer bekeken
0 keer
Favoriet pand
100%
Transparantie
Populariteit
125 dagen
Op Zimmo
39 uren geleden
Laatste wijziging

Korenmarkt 23, 2800 Mechelen

Zimmo-code: LK8O3

Prijs € 4.200
  • Prijs € 4.200
  • Adres Korenmarkt 23, 2800 Mechelen
  • Type Handelszaak (Bedrijfsvastgoed)
  • Woonopp. 210 m²
  • Grondopp. 339 m²
  • Handelsopp. op aanvraag »
  • Bebouwing halfopen
  • Bouwjaar 1600
  • EPC Onbepaald
  • Renovatieplicht Niet van toepassing
  • Vrij op onmiddellijk

Zimmo Markt Vergelijking

  • Huidige gem. vraagprijs op Zimmo in Mechelen (Bedrijfsvastgoed) € 3.877,53
  • Volledig rapport

Quares - TREVI Groep presenteert :
TE HUUR: COMMERCIËLE RUIMTE OP HET GELIJKVLOERS
Het Hof van Cortenbach, of door vele Mechelaars gekend als Den Breckpot - naar de wijn-en likeurhandel die er 5 generaties lang gevestigd was - is een zeer bekend & monumentaal handelspand op de Korenmarkt met een rijke geschiedenis. Het ligt tussen Brusselpoort en Ijzerenleen, aan de belangrijkste handelsdriehoek in het midden van de stad, vlakbij parking en congrescentrum Lamot en de pittoreske Vismarkt. De laatste 20 jaar was het pand vooral gekend door de kwaliteitszaken Gybels, Cent pur Cent en The Cacao Project die er hun thuis vonden. Nu is het opnieuw klaar om een nieuwe bezieler te ontvangen die met een sterke visie hier een nieuw concept lanceert, of een bestaand concept uitbreidt naar deze unieke plaats in Mechelen.
Het GELIJKVLOERSE GEDEELTE van het pand - netto opp. 210m² - kan gehuurd worden aan 4.200eur per maand.
Het hele gebouw - netto opp. 730m² - kan eventueel ook gehuurd worden aan 7.500eur per maand.
Den Breckpot heeft door zijn grote etalages potentieel voor zowel retail als horeca als andere innoverende concepten.
INDELING:
Gelijkvloers: knappe, karaktervolle handelsruimte van +/-156m² met kamerhoge ramen en 2 enorme glazen schuifdeuren als in- en uitgang. Hoog authentiek plafond, brute muren, mooie natuurstenen vloer.
Achteraan bevindt zich een professionele keuken, koelcel, berging, bureau en apart toilet (samen +/-50m²).
Verder is er nog een achterhuis op het Cortenbachplein dat via het gelijkvloers achteraan verbonden is. Het heeft een originele stenen wenteltrap die leidt naar de verdiepingen. De 1e en 2e verdieping hiervan wordt momenteel als stockageruimte gebruikt (telkens +/-25m²).
Het pand wordt zowel te koop als te huur aangeboden, afhankelijk van de opportuniteit kan een van beide voor de eigenaar.
Heeft dit pand je hart gestolen en wil je graag een kijkje komen nemen? Neem dan graag contact op met Tinne via Toon nummer of

Financieel

Prijs
€ 4.200

Bebouwing

Bebouwing
halfopen
Renovatiejaar
2008
Grondopp.
339 m²
Woonopp.
210 m²
Conditie
Goede staat

Comfort

Aansluiting waterleiding
Aansluiting aardgas

Certificaten

EPC-waarde
Onbepaald
EPC-certificaat nr.
7242507
Energieklasse
Keuringsverslag elektriciteit
Niet aanwezig

Overstromingen

P-score
B
G-score
B
Effectief overstromingsgevoelig
Mogelijk overstromingsgevoelig
Afgebakend overstromingsgebied
Afgebakende oeverzone
Risicozone voor overstromingen

Mobiscore

Hoe bereikbaar is deze locatie te voet of met de fiets?
openbaar_vervoer
Openbaar vervoer
Uitstekend aanbod
onderwijs
Onderwijs
Zeer goed bereikbaar te voet of met de fiets
winkels_en_diensten
Winkels & diensten
Zeer goed bereikbaar te voet of met de fiets
ontspanning_sport_en_cultuur
Ontspanning, sport & cultuur
Zeer goed bereikbaar te voet of met de fiets
gezondheid_en_zorg
Gezondheid & zorg
Zeer goed bereikbaar te voet of met de fiets

Zimmo Markt Vergelijking Meer info