Chalet te koop in Middelkerke voor € 75.000 met 1 slaapkamer
(Zimmo-code: LOFUS)
- Prijs € 75.000
- Adres Duinenweg 181 / 346-347, 8430 Middelkerke
- Type Chalet (Huis)
- Woonopp. 58,11 m²
- Grondopp. 263,94 m²
- Slaapkamers 1
- Badkamers 1
- Bebouwing open
- Bouwjaar op aanvraag »
- EPC In aanvraag
- Renovatieplicht Niet van toepassing
Ontdek deze prachtige chalet, ideaal gelegen in een rustige en groene omgeving, palend aan de duinen en op slechts 150 meter van het strand. Bovendien bevindt het winkelcentrum zich vlakbij, waardoor u geniet van de perfecte combinatie van rust, natuur en comfort.
De chalet beschikt over een lichtrijke en ruime leefruimte met een praktische, volledig geïnstalleerde keuken. Via de inkomhal met ingebouwde vestiairekast bereikt u eveneens de handige berging met aansluiting voor een wasmachine. De moderne badkamer is uitgerust met een stijlvolle inloopdouche en lavabo met ingebouwde kast. De gezellige slaapkamer beschikt over een ruime inbouwkast. Verwarming gebeurt via gas.
Buiten geniet u van een zonnig terras en een aangename tuin, ideaal om volledig tot rust te komen. Het perceel biedt bovendien plaats voor twee autostaanplaatsen. De chalet werd afgewerkt met duurzame en kwalitatieve materialen en wordt volledig gemeubeld aangeboden.
Prijs: € 75.000
€ 55.000 voor de chalet
€ 20.000 voor de reeds voorziene werken in 2026, inclusief de heraanleg van terras en tuin
Een unieke opportuniteit op een uitzonderlijke locatie, perfect voor wie op zoek is naar een zorgeloze vakantie aan zee.
📞 Interesse? Contacteer ons vrijblijvend voor een bezoek via 0475 47 11 11.
Financieel
* Eventuele bijkomende kosten kunnen BTW, registratierechten, ereloon- en aktekosten notaris zijn.
Indeling
Bebouwing
Comfort
Overige
Documenten / Bestanden
Certificaten
Overstromingen
Ruimtelijke ordening
Maandelijkse aflossing v.a. /mnd
-
/mnd
op 25 jaar -
/mnd
op 20 jaar -
/mnd
op 15 jaar - Vraag hypothecair voorstel aan
Kostenraming voor dit pand circa € 11 /mnd Meer info
- Brandverzekering circa /mnd
- Familiale verzekering circa € 6 /mnd
- Schuldsaldoverzekering circa € 67 /jaar
plannen.pdf