Appartement te koop in Mol voor € 320.000 met 2 slaapkamers
(Zimmo-code: LKGXH)
- Prijs € 320.000
- Adres Straat niet gekend, 2400 Mol
- Type Appartement
- Woonopp. 102 m²
- Slaapkamers 2
- Badkamers 1
- Bouwjaar 2026
- EPC In aanvraag
- Renovatieplicht Niet van toepassing
- Vrij op bij oplevering
Nieuwbouwproject De Melkerij – Wonen in het groen in Mol Achterbos.
Welkom in De Melkerij, een hedendaags nieuwbouwproject in het rustige Achterbos te Mol. Dit unieke woonproject combineert modern wooncomfort met een aangename, natuurlijke leefomgeving en biedt een gevarieerd aanbod voor starters, gezinnen én investeerders.
De Melkerij bestaat uit 37 stijlvolle appartementen en 9 comfortabele woningen, beschikbaar met 1, 2 of 3 slaapkamers. Elk woontype werd zorgvuldig ontworpen met aandacht voor licht, ruimte en functionaliteit. Grote raampartijen en doordachte indelingen zorgen voor een aangenaam woongevoel, elke dag opnieuw.
Een van de absolute troeven van De Melkerij is het groene, autoluwe binnengebied. Dit centrale park creëert rust, ontmoeting en verbondenheid tussen de bewoners. Hier geniet je van een veilige en groene omgeving, ideaal om te ontspannen, te spelen of gewoon tot rust te komen.
De woningen en appartementen voldoen aan de hedendaagse normen op vlak van energiezuinigheid en wooncomfort. Duurzame materialen, moderne technieken en een kwalitatieve afwerking zorgen voor een toekomstgerichte woonoplossing met lage energiekosten.
De Melkerij geniet van een uitstekende ligging in Achterbos, een rustige en groene deelgemeente van Mol. Je woont hier in de nabijheid van natuur, scholen, winkels en openbaar vervoer, met een vlotte verbinding naar het centrum van Mol en omliggende gemeenten.
Voor dit nieuwbouwproject komt men onder bepaalde voorwaarden in aanmerking voor het verlaagd btw-tarief van 6% in plaats van 21%. Dit kan een aanzienlijke financiële meerwaarde betekenen voor wie De Melkerij als enige en eigen woning aankoopt of wanneer je de woning of het appartement aankoopt om te verhuren. Onze makelaars informeren je graag over de voorwaarden en mogelijkheden.
Of je nu op zoek bent naar een nieuwe thuis of een interessante vastgoedinvestering, De Melkerij biedt een veelzijdig aanbod dat inspeelt op verschillende woonbehoeften.
Financieel
* Eventuele bijkomende kosten kunnen BTW, registratierechten, ereloon- en aktekosten notaris zijn.
Indeling
Bebouwing
Comfort
Certificaten
Overstromingen
Ruimtelijke ordening
Maandelijkse aflossing v.a. /mnd
-
/mnd
op 25 jaar -
/mnd
op 20 jaar -
/mnd
op 15 jaar - Vraag hypothecair voorstel aan
Kostenraming voor dit pand circa € 62 /mnd Meer info
- Brandverzekering circa € 34 /mnd
- Familiale verzekering circa € 7 /mnd
- Schuldsaldoverzekering circa € 252 /jaar