Villa te koop in Moorsele voor € 678.000 met 4 slaapkamers
(Zimmo-code: LNR7J)
- Prijs € 678.000
- Adres Straat niet gekend, 8560 Moorsele
- Type Villa (Huis)
- Woonopp. 253 m²
- Grondopp. 1.056 m²
- Slaapkamers 4
- Badkamers 1
- Garages 1
- Tuin ZO
- Bebouwing open
- Bouwjaar 1967
- EPC 167 kWh/m²
- Renovatieplicht Niet van toepassing
- KI € 1.149
- Vrij op bij akte na betaling
Deze elegante witte villa straalt klasse en exclusiviteit uit vanaf het eerste moment. Een eigendom die niet alleen indruk maakt, maar verwachtingen moeiteloos overtreft.
Centraal gelegen met alle faciliteiten binnen handbereik, en tegelijk een heerlijk rustige thuisbasis waar privacy primeert.
Indeling als volgt:
Bij het binnenkomen wordt u verwelkomd in een stijlvolle inkomhal met gastentoilet. De woning ademt ruimte en verfijning, met een doordachte indeling en hoogwaardige afwerking.
De hypergeïnstalleerde keuken sluit naadloos aan op de lichtrijke leefruimte en zithoek, waar grote raampartijen zorgen voor een overvloed aan natuurlijk licht en een subliem zicht op de prachtig aangelegde tuin.
Verder beschikt het gelijkvloers over een apart bureau (of extra slpk), een praktische wasplaats met extra bergruimte en de mogelijkheid tot het creëren van een bijkomende douche.
De kelder biedt aanvullende opslagruimte en verhoogt het comfort in het dagelijks gebruik.
Op de verdieping bevinden zich 4 volwaardige slaapkamers en een recente luxueuze badkamer, uitgerust met een inloopdouche, tweede toilet en stijlvol lavabomeubel.
De tuin vormt zonder twijfel het absolute pronkstuk van deze eigendom!
Met een verfijnde aanleg, een uitnodigend zwembad en een sfeervolle pergola, geniet u hier in alle privacy van rust en ontspanning.
Het exclusieve poolhouse, ingericht als bar, tilt het geheel naar een hoger niveau en beschikt bovendien over een bovenverdieping met ontspanningsruimte en sauna.
Een ware wellnessbeleving aan huis!
Aan comfort en functionaliteit geen gebrek, met een aparte garage, een ruime oprit voor meerdere wagens en een bijkomende fietsen -en tuinberging.
Een unieke kans voor wie op zoek is naar een instapklare villa met een uitgesproken gevoel voor stijl en comfort.
Onze ref. DEV5025
Financieel
* Eventuele bijkomende kosten kunnen BTW, registratierechten, ereloon- en aktekosten notaris zijn.
Indeling
Bebouwing
Comfort
Overige
Certificaten
Overstromingen
Ruimtelijke ordening
Maandelijkse aflossing v.a. /mnd
-
/mnd
op 25 jaar -
/mnd
op 20 jaar -
/mnd
op 15 jaar - Vraag hypothecair voorstel aan
Kostenraming voor dit pand circa € 88 /mnd Meer info
- Brandverzekering circa € 40 /mnd
- Familiale verzekering circa € 7 /mnd
- Schuldsaldoverzekering circa € 478 /jaar