Villa te koop in Moorslede voor € 395.000 met 4 slaapkamers
(Zimmo-code: LNSS7)
- Prijs € 395.000
- Adres Iepersestraat 55, 8890 Moorslede
- Type Villa (Huis)
- Woonopp. 490 m²
- Grondopp. 1.230 m²
- Slaapkamers 4
- Badkamers 2
- Bebouwing op aanvraag »
- Bouwjaar 1990
- EPC In aanvraag
- Renovatieplicht Niet van toepassing
- KI € 1.460
Dit ruime pand in charmante Vlaamse stijl, gelegen aan de Iepersestraat 55 te Moorslede, biedt een unieke combinatie van wonen en werken. Oorspronkelijk gebouwd als restaurant met woonst, leent het gebouw zich vandaag perfect voor diverse invullingen zoals een winkel, kantoor of praktijkruimte. Het woongedeelte beschikt bovendien over een aparte ingang, wat extra privacy en flexibiliteit garandeert.
De totale perceeloppervlakte bedraagt 1.230 m². Het handelsgelijkvloers omvat circa 300 m², terwijl het privatieve appartement een oppervlakte heeft van ongeveer 150 m². Momenteel bestaat het pand uit een ruime handelsruimte op het gelijkvloers, die voorheen dienst deed als restaurant, met daarboven een comfortabel appartement. Deze indeling biedt tal van mogelijkheden, waaronder het realiseren van een kangoeroewoning of een combinatie van zelfstandige activiteit met privébewoning.
Op het gelijkvloers kom je binnen via de inkomhal en vind je een ruime restaurantruimte met aansluitend een veranda, een uitgebreide keuken met koelcel, toiletten, een bureelruimte en een dubbele garage. Op de verdieping bevindt zich het appartement met een lichtrijke living en open keuken, een berging, drie slaapkamers en een badkamer.
De grote tuin met terras zorgt voor een aangename buitenruimte waar het heerlijk vertoeven is. Achteraan de woning is er bovendien een praktische, gemetste tuinberging aanwezig. Tot slot beschikt het pand over ruime parkeermogelijkheden, wat een extra troef vormt voor zowel privégebruik als commerciële doeleinden.
Een eigendom met bijzonder veel potentieel voor wie wonen en werken wil combineren of op zoek is naar een ruim commercieel pand met woonst.
Dit pand wordt verkocht onder het systeem van START 2 FINISH.
Elk prijsvoorstel gelijk of hoger dan deze startprijs wordt voorgelegd aan de verkoper(s), die dit al dan niet kan aanvaarden.
Financieel
* Eventuele bijkomende kosten kunnen BTW, registratierechten, ereloon- en aktekosten notaris zijn.
Bebouwing
Comfort
Certificaten
Overstromingen
Ruimtelijke ordening
Maandelijkse aflossing v.a. /mnd
-
/mnd
op 25 jaar -
/mnd
op 20 jaar -
/mnd
op 15 jaar - Vraag hypothecair voorstel aan
Kostenraming voor dit pand circa € 69 /mnd Meer info
- Brandverzekering circa € 40 /mnd
- Familiale verzekering circa € 7 /mnd
- Schuldsaldoverzekering circa € 252 /jaar