Appartement te huur in Mortsel voor € 895 met 1 slaapkamer
(Zimmo-code: LP7LR)
Floralaan 1 / V2, 2640 Mortsel
Zimmo-code: LP7LR
- Prijs € 895
- Adres Floralaan 1 / V2, 2640 Mortsel
- Type Appartement
- Woonopp. 60 m²
- Slaapkamers 1
- Badkamers 1
- Bouwjaar 1958
- EPC 101 kWh/m²
- Vrij op 01/09/2026
Prachtig 1-slaapkamer appartement in stijlvol gerenoveerd gebouw op toplocatie te Mortsel
Achter de aantrekkelijke gerenoveerde fifties gevel treft u dit stijlvolle en gezellige 1 slaapkamer appartement met klein maar zonnig terrasje.
De woon- en leefruimte geniet enorm veel lichtinval en kijkt uit over het ruim aangelegd groene plein.
De cosy zitruimte, sfeervolle eetplaats en strakke open ingerichte keuken (met vaatwasser) maken van dit trendy appartement een heerlijke plek om te vertoeven.
Achteraan dit appartement bevindt zich een mooie, ruime slaapkamer en tijdloze badkamer op slijtvast keramisch marmer, ingericht met lavabo en douche toilet en wasplaats.
Het appartement is gelegen in een doodlopend gedeelte van één van de mooiste straten van Mortsel, met zicht over groen aangelegd plein.
Het station van Mortsel bevindt zich op 300 m. Met markt- en stadsplein, openbaar vervoer, winkels en resto's op wandelafstand.
Bijzonderheden:
* Totale renovatie van fifties gebouw °1958 | architect J. Bogaerts
* Klein gebouw met 3 gerenoveerde appartementen | lage algemene kosten
* Veel lichtinval
* Parketvloeren
* Ingerichte keuken met composieten werkblad en voorzien van alle toestellen.
* Blanco attest van elektriciteit
* Berging met aansluiting voor wasmachine
* Geïsoleerd dak conform de laatste nieuwe normen
* Ruime privatieve kelderberging aanwezig
* Grote gemeenschappelijke kelder voor vuilnis etc ook aanwezig
* Voor het gebouw mogelijkheid tot stallen van een fiets
Voor meer informatie of een afspraak ter plaatse, ga naar www.vbvastgoed.be of bel ons 03 337 50 70.
Financieel
Indeling
Verdieping 3
Bebouwing
Comfort
Overige
Certificaten