Appartement te koop in Mortsel voor € 289.000 met 2 slaapkamers
(Zimmo-code: LOU5G)
JACQ. Real Estate stelt u graag dit verzorgde appartement voor op een uitstekende locatie in Mortsel, vlakbij belangrijke invalswegen, winkels en het centrum.
Het appartement bevindt zich op de eerste verdieping van een goed onderhouden gebouw. Het werd in 2014 volledig gerenoveerd, waardoor u hier meteen zorgeloos kan intrekken.
Via de inkomhal bereikt u de verschillende ruimtes van het appartement. De aangename leefruimte geniet van veel natuurlijk licht en sluit mooi aan op de keuken, wat zorgt voor een praktische en comfortabele indeling. Verder beschikt het appartement over twee volwaardige slaapkamers en een verzorgde badkamer uitgerust met een inloopdouche, lavabo en apart toilet.
Een extra troef bevindt zich op het gelijkvloers: de ruime dubbele garage en dubbele staanplaats biedt tal van mogelijkheden, zowel voor wagens, opslag als extra comfort in het dagelijkse leven.
Troeven:
- Volledig gerenoveerd in 2014
- EPC-label B
- EK conform
- Zeer lage gemeenschappelijke kosten
- Dubbele garage en dubbele staanplaats
Interesse in een bezoek? Neem gerust contact op met Sam via Toon nummer of via Toon e-mailadres.
Financieel
* Eventuele bijkomende kosten kunnen BTW, registratierechten, ereloon- en aktekosten notaris zijn.
Bebouwing
Comfort
Certificaten
Overstromingen
Ruimtelijke ordening
Maandelijkse aflossing v.a. /mnd
-
/mnd
op 25 jaar -
/mnd
op 20 jaar -
/mnd
op 15 jaar - Vraag hypothecair voorstel aan
Kostenraming voor dit pand circa € 63 /mnd Meer info
- Brandverzekering circa € 34 /mnd
- Familiale verzekering circa € 7 /mnd
- Schuldsaldoverzekering circa € 258 /jaar