Appartement te koop in Nieuwpoort voor € 149.000 met 1 slaapkamer
(Zimmo-code: LQS3D)
- Prijs € 149.000
- Adres Henegouwenstraat 15 / 610, 8620 Nieuwpoort
- Type Appartement
- Woonopp. 45 m²
- Slaapkamers 1
- Badkamers 1
- Garages 1
- Tuin Z
- Bouwjaar 1973
- EPC 259 kWh/m²
- Renovatieplicht Niet van toepassing
- KI € 594
- Vrij op 03/08/2026
Appartement met zuidgericht terras
Gelegen op een toplocatie in Nieuwpoort-bad, op 50m van de winkelstraat en op 100m van het strand, vind je dit gezellig zuidgericht appartement op de 6de verdieping van Santhooft D met zicht over de Simli-duinen.
Dit op te frissen appartement is voorzien van een ruime leefruimte met keuken en badkamer met douche, lavabo, toilet en infraroodverwarming. Alsook 1 grote slaapkamer met een extra kleine kamer met ruimte voor stapelbedden of een bureau.
De leefruimte geeft uit op een gezellig zuidgericht terras waar het heerlijk vertoeven is door de windluwte en overvloed aan zon met zicht over Simli-duinen. Bijkomend is er ook een afgesloten koertje voor extra opbergruimte buiten.
EPC C, asbestveilig, elektriciteit conform, met een recent geïnstalleerde videofoon. Appartement bereikbaar met liften. Gratis parkeerplaatsen op buitenparking van gebouw voor bewoners (first come, first serve principe)
Mogelijkheid tot aankoop van een garage (€70.000) in het gebouw in dezelfde blok (Santhooft D), met zeer goede connectie tot het appartement.
Geen renovatieplicht. Geen immo, verkoop uit eigen hand.
Financieel
* Eventuele bijkomende kosten kunnen BTW, registratierechten, ereloon- en aktekosten notaris zijn.
Indeling
Bebouwing
Overige
Certificaten
Overstromingen
Asbestveilig
Ruimtelijke ordening
Maandelijkse aflossing v.a. /mnd
-
/mnd
op 25 jaar -
/mnd
op 20 jaar -
/mnd
op 15 jaar - Vraag hypothecair voorstel aan
Kostenraming voor dit pand circa € 42 /mnd Meer info
- Brandverzekering circa € 24 /mnd
- Familiale verzekering circa € 6 /mnd
- Schuldsaldoverzekering circa € 135 /jaar