Appartement te koop in Oostduinkerke voor € 135.000
(Zimmo-code: LO88I)
- Prijs € 135.000
- Adres Albert I Laan 90 / 03.02, 8670 Oostduinkerke
- Type Appartement
- Woonopp. 33 m²
- Slaapkamers op aanvraag »
- Badkamers 1
- Bouwjaar 1975
- EPC 150 kWh/m²
- Renovatieplicht Niet van toepassing
- KI € 560
Studio te koop in de residentie Oostbank, gelegen op de Albert I Laan te Oostduinkerke-Bad. Deze residentie geniet van een uiterst centrale ligging: vlakbij zee, het commercieel centrum en de tramhalte voor de deur.
Het pand bevindt zich op de derde verdieping en werd reeds deels vernieuwd. De badkamer werd recent gerenoveerd in eigentijdse beige tegels en is voorzien van een ligbad met douche en een hangtoilet. Ook de vloeren werden vernieuwd. Enkel de keuken en de lavabo in de badkamer dienen nog geplaatst te worden — de aansluitingen zijn voorzien, zodat u de afwerking volledig naar eigen smaak kan invullen.
Het pand werd als volgt ingedeeld: inkomhal met mogelijkheid tot slaaphoek | leefruimte met voorziening voor open keuken | recent gerenoveerde badkamer met ligbad/douche en hangtoilet | privatieve kelder.
Met een bewoonbare oppervlakte van 33 m² en een EPC-score van 150 kWh/m²/jaar leent deze studio zich uitstekend als "pied-à-terre" aan zee.
De bijgevoegde 3D-visualisaties geven een indicatie van de inrichtingsmogelijkheden en zijn louter ter illustratie.
Bent u op zoek naar een betaalbare instap aan de kust? Contacteer ons snel voor een afspraak ter plaatse.
Financieel
* Eventuele bijkomende kosten kunnen BTW, registratierechten, ereloon- en aktekosten notaris zijn.
Indeling
Verdieping 0
Bebouwing
Comfort
Certificaten
Overstromingen
Ruimtelijke ordening
Maandelijkse aflossing v.a. /mnd
-
/mnd
op 25 jaar -
/mnd
op 20 jaar -
/mnd
op 15 jaar - Vraag hypothecair voorstel aan
Kostenraming voor dit pand circa € 42 /mnd Meer info
- Brandverzekering circa € 24 /mnd
- Familiale verzekering circa € 6 /mnd
- Schuldsaldoverzekering circa € 135 /jaar