Appartement te koop in Oostende voor € 159.000 met 2 slaapkamers
(Zimmo-code: LMJQT)
Dit op te frissen appartement, gelegen in Oostende, biedt een mooie opportuniteit voor wie op zoek is naar een woonst met potentieel op een aangename ligging. Vanuit de leefruimte geniet u van een mooi zicht op het Sint-Catharinaplein.
Het appartement, gebouwd in 1980, beschikt over een inkomhal met apart gastentoilet. De lichtrijke living vormt het hart van het appartement en biedt dankzij de grote raampartijen een aangenaam ruimtegevoel. Aansluitend bevindt zich de keuken, uitgerust met oven, elektrisch fornuis, spoelbak, dampkap en frigo met vriesvak.
Verder zijn er twee slaapkamers aanwezig. De eerste slaapkamer heeft toegang tot een balkon, wat een extra troef vormt. De badkamer is uitgerust met een lavabo, ligbad en aansluiting voor een wasmachine. Daarnaast is er nog een praktische berging met cv-ketel en zekeringkast.
Het appartement is voorzien van vernieuwde pvc-ramen met HR-glas en centrale verwarming op aardgas.
Interesse? Contacteer ons en ontdek de mogelijkheden.
Financieel
* Eventuele bijkomende kosten kunnen BTW, registratierechten, ereloon- en aktekosten notaris zijn.
Indeling
Bebouwing
Comfort
Certificaten
Overstromingen
Ruimtelijke ordening
Maandelijkse aflossing v.a. /mnd
-
/mnd
op 25 jaar -
/mnd
op 20 jaar -
/mnd
op 15 jaar - Vraag hypothecair voorstel aan
Kostenraming voor dit pand circa € 55 /mnd Meer info
- Brandverzekering circa € 34 /mnd
- Familiale verzekering circa € 7 /mnd
- Schuldsaldoverzekering circa € 165 /jaar
Prijshistoriek Meer info
Tot. prijsverschil
| Datum | Vraagprijs | Verschil | Woonopp. |
|---|---|---|---|
| 26-03-2026 | € 169.000 | - | € 2.112,50 /m² |
| 14-05-2026 | € 159.000 | -6 % | € 1.987,50 /m² |