Duplex te koop in Oostmalle voor € 565.000 met 4 slaapkamers
(Zimmo-code: LKAU2)
- Prijs € 565.000
- Adres Rooistraat 7, 2390 Oostmalle
- Type Duplex (Appartement)
- Woonopp. 194 m²
- Slaapkamers 4
- Badkamers 1
- Garages 1
- Bouwjaar 2001
- EPC 162 kWh/m²
- Renovatieplicht Niet van toepassing
- KI € 1.706
- Vrij op bij akte na betaling
- Virtueel bezoek Klik hier
Modern ruim duplexappartement met lift, tuin en zonnig dakterras
Dit ruim en lichtrijk duplexappartement biedt een doordachte indeling, hoogwaardige afwerking en een uitzonderlijke ligging met uitzicht op park De Renesse. Dankzij de grondige renovatie in 2020 geniet je hier van modern comfort, waaronder een nieuwe privé-lift (wordt nog geplaatst) die alle verdiepingen met elkaar verbindt.
INDELING:
Op de gelijkvloerse verdieping bevinden zich de gemeenschappelijke inkomhal, de binnenhuislift en een ruime inpandige garage van ca. 54 m² met een praktische berging/tuinkamer (ca. 15 m²). Vanuit de garage en de tuinkamer krijg je toegang tot de gezellig aangelegde, onderhoudsvriendelijke tuin met vijver en terras.
De eerste verdieping is bereikbaar via de trap of de lift en omvat vier ruime slaapkamers (ca. 18, 14, 13 en 11 m²), een nachthal, een extra berging en een ruime badkamer met een ligbad, inloopdouche, dubbele wastafel en een toilet.
De tweede verdieping vormt een volledig open leefniveau onder het dak, waar de woonkamer en de open keuken met kookeiland overvloedig natuurlijk licht ontvangen dankzij de grote raampartijen. Deze verdieping geeft rechtstreeks uit op het overdekte, zuidgerichte dakterras, waar u geniet van veel privacy en een prachtig uitzicht op park De Renesse.
In de hal op de tweede verdieping bereikt u tevens een gastentoilet, de lift en het luik naar de bergzolder.
Deze woning onderscheidt zich door haar centrale maar rustige ligging in een doodlopende straat, de aanwezigheid van een nieuwe lift, vloerverwarming in de leefruimtes, kwalitatieve maatwerkkasten gelijkvloers en de zorgvuldige renovatie die in 2020 werd uitgevoerd.
BIJZONDERHEDEN:
Gelegen aan Park De Renesse
Lift
4 volwaardige slaapkamers
Veel bergruimte (zeer ruime garage, bergzolder en maatwerkkasten)
Gunstig EPC (label B)
Elektriciteit conform
Dit is de ideale woning voor wie ruim, comfortabel en stijlvol wil wonen op een toplocatie.
Financieel
* Eventuele bijkomende kosten kunnen BTW, registratierechten, ereloon- en aktekosten notaris zijn.
Indeling
Bebouwing
Comfort
Overige
Certificaten
Overstromingen
Ruimtelijke ordening
Maandelijkse aflossing v.a. /mnd
-
/mnd
op 25 jaar -
/mnd
op 20 jaar -
/mnd
op 15 jaar - Vraag hypothecair voorstel aan
Kostenraming voor dit pand circa € 85 /mnd Meer info
- Brandverzekering circa € 43 /mnd
- Familiale verzekering circa € 7 /mnd
- Schuldsaldoverzekering circa € 403 /jaar
EPC_attest_7.pdf
Plan_van_de_tweede_verdieping.png