Serviceflat te koop in Peer voor € 349.500 met 2 slaapkamers
(Zimmo-code: LERN4)
Beslis vandaag, betaal later.
Ontdek de interessante voordelen van een assistentiewoning in Agnetenpark voor zowel eigenaars als investeerders:
-Koop onder voorwaarden aan 6% btw, anders aan 12% btw (in plaats van 21%);
-Geniet van 1 jaar betalingsuitstel vanaf de start van de bouwwerken;
-Geen servicekosten bij leegstand voor eigenaars/verhuurders;
-Mogelijkheid tot 1 jaar huurgarantie.
Kiezen voor een assistentiewoning in Agnetenpark betekent kiezen voor comfortabel en toekomstgericht wonen. Je woont in een hoogwaardig nieuwbouwappartement en behoudt de vrijheid om, wanneer je dat wenst, gebruik te maken van de ondersteuning van een woonassistent.
Zo maken we wonen niet alleen comfortabel en inspirerend, maar ook betaalbaar en zorgeloos. Bovendien zijn er momenteel geen andere assistentiewoningen te koop in Peer. Een unieke opportuniteit voor wie op zoek is naar een slimme investering of een woonoplossing met het oog op de toekomst.
Parkwoning C assistentiewoning 0.4:
-Gelijkvloers
-Bewoonbare oppervlakte: 82,85m²
-Oppervlakte terras: 7,85m²
-2 slaapkamers
Vermelde prijs is exclusief ondergrondse parkeerplaats (niet verplicht aan te kopen), berging en exclusief registratie, btw en notariskosten. Dankzij het gunstig E-peil krijg je 5 jaar vrijstelling op de onroerende voorheffing (KI).
In Agnetenpark houden we van een gezonde mix van wonen en een boeiende mix van mensen. Een beetje zoals in een gezellige wijk, waar iedereen mekaar wel eens tegenkomt en waar je, als het nodig is, goed voor elkaar zorgt. Dat alles met zo veel of zo weinig tussenkomst van onze serviceverlener Paloma als je zelf wenst.
Bel ons op Toon nummer en we informeren je graag. Ben je investeerder en zoek je een investeringspand met een goed huurrendement, ook dan zit je hier goed.
Vind alvast een antwoord op je vragen:
https://www.jansenrealestate.be/nieuws/vragen-en-antwoorden-assistentiewoningen-agnetenpark/
Wij ontzorgen je ook voor de verkoop van je huidige woning! Voor meer uitleg helpen we je graag verder.
Financieel
* Eventuele bijkomende kosten kunnen BTW, registratierechten, ereloon- en aktekosten notaris zijn.
Indeling
Bebouwing
Comfort
Overige
Certificaten
Overstromingen
Ruimtelijke ordening
Maandelijkse aflossing v.a. /mnd
-
/mnd
op 25 jaar -
/mnd
op 20 jaar -
/mnd
op 15 jaar - Vraag hypothecair voorstel aan
Kostenraming voor dit pand circa € 62 /mnd Meer info
- Brandverzekering circa € 34 /mnd
- Familiale verzekering circa € 7 /mnd
- Schuldsaldoverzekering circa € 252 /jaar
PWC_-_KELDER.pdf