Woning te koop in Ronse voor € 129.000 met 3 slaapkamers
(Zimmo-code: LRJMK)
- Prijs € 129.000
- Adres Voorzienigheidsstraat 13, 9600 Ronse
- Type Woning (Huis)
- Woonopp. 112 m²
- Grondopp. 110 m²
- Slaapkamers 3
- Badkamers 1
- Tuin N
- Bebouwing gesloten
- Bouwjaar 1930
- EPC 821 kWh/m²
- Renovatieplicht Van toepassing
- KI € 312
- Vrij op 15/11/2026
Deze interessante te renoveren woning met 3 slaapkamers en stadstuin is gelegen op een perceel van 110m² in een vlot bereikbare éénrichtingsstraat op korte afstand van het stadscentrum, winkels, scholen en diverse andere voorzieningen.
De woning biedt heel wat mogelijkheden dankzij de praktische indeling, de aanwezige ruimtes en de aangename stadstuin. Mits de nodige renovatiewerken kan hier een mooie gezinswoning of interessante investering worden gerealiseerd, volledig naar eigen smaak en wensen.
De woning is als volgt ingedeeld: een aparte inkomhal, een bureauruimte/opslagruimte, een leefruimte, een achterliggende keuken, badkamer, berging, stadskoer en tuin.
Op de eerste verdieping bevinden zich 2 kamers. Via een vaste trap is er toegang tot de zolderverdieping. Deze ruimte biedt de mogelijkheid om ingericht te worden als twee extra kamers of één ruime master bedroom.
Het pand vormt een interessant renovatieproject voor wie op zoek is naar een woning met potentieel en graag zelf de handen uit de mouwen steekt. Dankzij de ligging, de buitenruimte en de uitbreidingsmogelijkheden is het pand bovendien ook bijzonder interessant als investering.
Kortom, een mooie opportuniteit voor wie op zoek is naar een woning met karakter en potentieel!
Financieel
* Eventuele bijkomende kosten kunnen BTW, registratierechten, ereloon- en aktekosten notaris zijn.
Indeling
Bebouwing
Comfort
Overige
Certificaten
Overstromingen
Ruimtelijke ordening
Maandelijkse aflossing v.a. /mnd
-
/mnd
op 25 jaar -
/mnd
op 20 jaar -
/mnd
op 15 jaar - Vraag hypothecair voorstel aan
Kostenraming voor dit pand circa € 59 /mnd Meer info
- Brandverzekering circa € 40 /mnd
- Familiale verzekering circa € 7 /mnd
- Schuldsaldoverzekering circa € 135 /jaar