Villa te koop in Roselies voor € 599.000 met 5 slaapkamers
(Zimmo-code: LR7OG)
- Prijs € 599.000
- Adres Straat niet gekend, 6250 Roselies
- Type Villa (Huis)
- Woonopp. 462 m²
- Grondopp. 7.190 m²
- Slaapkamers 5
- Badkamers 2
- Garages 1
- Tuin ZW
- Bebouwing open
- Bouwjaar op aanvraag »
- EPC 442 kWh/m²
-
Energieklasse
- KI € 1.204
- Vrij op overeen te komen
In Roselies, aan het einde van een doodlopende oprijlaan, biedt deze herenwoning volgens het EPC ongeveer 367 m² op een perceel van 7.190 m². De eigendom omvat vier slaapkamers evenals een onafhankelijk appartement met één slaapkamer, momenteel verhuurd en ingericht in afzonderlijke bijgebouwen.
De woning onderscheidt zich door haar royale volumes en haar grote ontvangstruimten met een mooie plafondhoogte. De leefruimten geven uit op een uitgestrekte, behouden tuin die een rustige omgeving en een aangename diepte van uitzicht biedt. De verdiepingen herbergen de slaapvertrekken, terwijl een grote zolder bijkomend inrichtingspotentieel biedt, onder voorbehoud van de vereiste vergunningen.
Kelders onder de volledige woning. Grote garage met plaats voor twee voertuigen. Afzonderlijke bijgebouwen met daarin het verhuurde appartement. Perceel van bijna 72 are. Oppervlakte volgens het EPC: ± 367 m². Alle informatie beschikbaar op aanvraag.
Informatie en afmetingen zijn louter indicatief. Niet-contractuele advertentie – de eigenaars behouden zich het recht voor om elk bod te aanvaarden of te weigeren.
Financieel
* Eventuele bijkomende kosten kunnen BTW, registratierechten, ereloon- en aktekosten notaris zijn.
Indeling
Bebouwing
Comfort
Overige
Certificaten
Overstromingen
Ruimtelijke ordening
Maandelijkse aflossing v.a. /mnd
-
/mnd
op 25 jaar -
/mnd
op 20 jaar -
/mnd
op 15 jaar - Vraag hypothecair voorstel aan
Kostenraming voor dit pand circa € 82 /mnd Meer info
- Brandverzekering circa € 40 /mnd
- Familiale verzekering circa € 7 /mnd
- Schuldsaldoverzekering circa € 403 /jaar