In Schaerbeek, uw appartement al voorbijgestreefd voor morgen ! in Schaarbeek vanaf € 395.000
(Zimmo-code: 10055PE)

5
Keer bekeken
0 keer
Favoriet project
Populariteit
23 uren
Op Zimmo
23 uren geleden
Laatste update

Straat niet gekend, 1030 Schaarbeek Volledig adres op aanvraag »

Zimmo-code: 10055PE

Prijs € 395.000
  • Prijs € 395.000
  • Adres Straat niet gekend, 1030 Schaarbeek
  • Type Project
  • Woonopp. vanaf 85 m²
  • Grondopp. vanaf 85 m²
  • Slaapkamers op aanvraag »
  • Bouwjaar 2026
  • EPC Bekijk info

Victoire-Junot presenteert u dit nieuwe exclusieve project, bestaande uit 4 appartementen (waarvan reeds 3 verkocht zijn), ideaal gelegen in Schaarbeek, in de gegeerde wijk  Diamant Â.
Deze woningen bieden alle comfort en voordelen van nieuwbouw, met innovatieve technologieën en hoogwaardige materialen, waaronder uitstekende isolatie, een energiezuinig verwarmingssysteem met omkeerbare warmtepomp (verwarmen en koelen) en hedendaagse afwerkingen.
Momenteel is er nog één prachtig gelijkvloers appartement met 1 slaapkamer en een privatieve tuin beschikbaar.
Een kelderberging en een fietsenstalling zijn inbegrepen. Er is geen garage voorzien.
Verkoop onder het btw-tarief van 6% (onder voorwaarden). EPC A.
Zowel voor eigen bewoning als voor investering vormt dit project een uitstekende opportuniteit. De ligging is ideaal, op wandelafstand van het Daillyplein, in een levendige en praktische omgeving met een vlotte verbinding naar het openbaar vervoer, de luchthaven en de Europese instellingen.
Bezoeken op afspraak, volgens uw beschikbaarheid:
Toon nummer

Indeling

Gelijkvloers

    Type Prijs (Excl. kosten) Slpk
Appartement € 395.000 * 1

* Eventuele bijkomende kosten kunnen BTW, registratierechten, ereloon- en aktekosten notaris zijn.