Appartement te koop in Sint-Agatha-Berchem voor € 349.000
(Zimmo-code: LNMG5)
- Prijs € 349.000
- Adres Dokter Schweitzerplein 8 / 13, 1082 Sint-Agatha-Berchem
- Type Appartement
- Woonopp. 121 m²
- Slaapkamers op aanvraag »
- Bouwjaar 1994
- EPC 126 kWh/m²
-
Energieklasse
- KI € 1.755
- Vrij op na opzeg huur overeenkomst
Dit ruim appartement met 3 slaapkamers en terras is centraal gelegen in Sint-Agatha-Berchem, op het Dokter Schweitzerplein. Het bevindt zich op de derde verdieping van een goed onderhouden gebouw en is vlot bereikbaar met de lift. Dankzij de centrale ligging geniet je van een uitstekende bereikbaarheid en bevinden alle voorzieningen zich op wandelafstand.
Bij het binnenkomen word je verwelkomd in de inkomhal met gastentoilet, die zorgt voor een duidelijke en functionele indeling van het appartement. Vanuit de hal heb je toegang tot de lichtrijke en aangename leefruimte, die uitgeeft op het terras en zo een fijne buitenruimte biedt.
Aansluitend bevindt zich de keuken, die praktisch is ingericht en beschikt over een aparte berging. Dit zorgt voor extra opbergruimte en verhoogt het dagelijks comfort.
Verder beschikt het appartement over drie volwaardige slaapkamers, wat het ideaal maakt voor een gezin of als investering. De badkamer is uitgerust met een dubbele wastafel en een ligbad, terwijl de aparte douchekamer voorzien is van een douche en een toilet, wat extra gebruiksgemak biedt.
Een autostaanplaats in de gemeenschappelijke parking is inbegrepen in de verkoop, wat een belangrijke troef is op deze centrale locatie.
Het appartement is momenteel verhuurd aan een aantrekkelijke huurprijs, wat het interessant maakt voor investeerders die op zoek zijn naar een onmiddellijk rendement.
De ligging op het Dokter Schweitzerplein in Sint-Agatha-Berchem is een grote meerwaarde. In de directe omgeving vind je tal van winkels, scholen, openbaar vervoer en andere voorzieningen. Bovendien geniet je van een vlotte verbinding naar het centrum van Brussel en de belangrijkste invalswegen.
Ben je op zoek naar een ruim appartement met 3 slaapkamers op een centrale ligging of een interessante investering, dan is dit pand zeker een bezoek waard.
Financieel
* Eventuele bijkomende kosten kunnen BTW, registratierechten, ereloon- en aktekosten notaris zijn.
Bebouwing
Comfort
Overige
Certificaten
Overstromingen
Ruimtelijke ordening
Maandelijkse aflossing v.a. /mnd
-
/mnd
op 25 jaar -
/mnd
op 20 jaar -
/mnd
op 15 jaar - Vraag hypothecair voorstel aan
Kostenraming voor dit pand circa € 51 /mnd Meer info
- Brandverzekering circa € 24 /mnd
- Familiale verzekering circa € 6 /mnd
- Schuldsaldoverzekering circa € 252 /jaar
Prijshistoriek Meer info
Tot. prijsverschil
| Datum | Vraagprijs | Verschil | Woonopp. | Grondopp. |
|---|---|---|---|---|
| 27-04-2026 | € 365.000 | - | € 3.016,53 /m² | € 524,43 /m² |
| 02-06-2026 | € 349.000 | -4 % | € 2.884,30 /m² | € 501,44 /m² |