Appartement te koop in Sint-Andries voor € 270.000 met 3 slaapkamers
(Zimmo-code: LNJTL)
- Prijs € 270.000
- Adres Magdalenastraat 18 / 0201, 8200 Sint-Andries
- Type Appartement
- Woonopp. 118 m²
- Slaapkamers 3
- Badkamers 1
- Garages 1
- Bouwjaar 1978
- EPC 120 kWh/m²
- Renovatieplicht Niet van toepassing
- KI € 1.249
- Vrij op 03/08/2026
Dit ruime en lichtrijke appartement van ca. 118 m² bevindt zich in de Magdalenastraat in Sint-Andries, op een bijzonder centrale ligging vlak bij Brugge. Openbaar vervoer, het station van Brugge, scholen, winkels en tal van andere voorzieningen liggen op korte afstand, wat zorgt voor een uitstekende bereikbaarheid.
Het appartement is gelegen op de tweede verdieping van residentie Orchideeën en geniet van een mooi open zicht. Via de inkomhal betreed je de ruime leefruimte met een gezellige zit- en eetplaats. De grote raampartijen zorgen voor een overvloed aan natuurlijk licht en versterken het gevoel van ruimte. Aansluitend bevindt zich de keuken met een praktische berging, vanwaar je toegang hebt tot het terras aan de voorzijde.
Verder beschikt het appartement over twee volwaardige slaapkamers en een derde, kleinere slaapkamer met toegang tot het terras achteraan. De badkamer is uitgerust met een ligbad, douche en wastafel. Daarnaast is er een afzonderlijk toilet aanwezig.
Bij de verkoop zijn bovendien een private kelder en een aparte garage inbegrepen in de prijs.
Er zijn geen maatregelen gevonden op dit kadastraal perceel volgens onze opvraging bij het Maatregelenregister.
Interesse?
Contacteer Beau via Toon e-mailadres of 0470 54 16 27.
Financieel
* Eventuele bijkomende kosten kunnen BTW, registratierechten, ereloon- en aktekosten notaris zijn.
Indeling
Bebouwing
Comfort
Overige
Certificaten
Overstromingen
Ruimtelijke ordening
Maandelijkse aflossing v.a. /mnd
-
/mnd
op 25 jaar -
/mnd
op 20 jaar -
/mnd
op 15 jaar - Vraag hypothecair voorstel aan
Kostenraming voor dit pand circa € 73 /mnd Meer info
- Brandverzekering circa € 43 /mnd
- Familiale verzekering circa € 7 /mnd
- Schuldsaldoverzekering circa € 258 /jaar