Staanplaats te koop in Sint-Jans-Molenbeek voor € 19.900
(Zimmo-code: LNHHQ)

23
Keer bekeken
0 keer
Favoriet pand
94%
Transparantie
Populariteit
43 dagen
Op Zimmo
43 dagen geleden
Laatste wijziging

Tamariskenlaan 8, 1080 Sint-Jans-Molenbeek

Zimmo-code: LNHHQ

Prijs € 19.900
  • Prijs € 19.900
  • Adres Tamariskenlaan 8, 1080 Sint-Jans-Molenbeek
  • Type Staanplaats (Garage)
  • Bebouwing op aanvraag »
  • Bouwjaar 1976
  • EPC In aanvraag
  • KI € 89
  • Vrij op bij akte na betaling

Zimmo Markt Vergelijking

  • Huidige gem. vraagprijs op Zimmo in Sint-Jans-Molenbeek (Garage) € 23.945,45
  • Volledig rapport

Deze binnen autostaanplaats voor één wagen is gelegen in een gemeenschappelijke garage in Sint-Jans-Molenbeek en biedt een praktische en veilige parkeeroplossing in een stedelijke omgeving waar parkeerruimte vaak schaars is. De staanplaats bevindt zich in een afgesloten garage, wat zorgt voor extra bescherming tegen weer en diefstal en een comfortabel gebruik in het dagelijks leven.

De ligging in Sint-Jans-Molenbeek is bijzonder interessant dankzij de centrale positie binnen Brussel en de vlotte bereikbaarheid van omliggende wijken en invalswegen. Dit maakt de autostaanplaats ideaal voor bewoners uit de buurt, pendelaars of als bijkomende parkeeroplossing voor wie regelmatig in de stad moet zijn.

Door de aanwezigheid in een gemeenschappelijke garage geniet je van een georganiseerde en toegankelijke parkeeromgeving. Dit verhoogt het gebruiksgemak en biedt een betrouwbare oplossing in een stedelijke context waar parkeren op straat niet altijd evident is.

De autostaanplaats kan zowel interessant zijn voor eigen gebruik als voor investering, gezien de blijvende vraag naar parkeeroplossingen in Brussel en omgeving.

Deze autostaanplaats in Sint-Jans-Molenbeek vormt een praktische en waardevolle oplossing voor wie op zoek is naar extra parkeergelegenheid op een centrale locatie. Neem gerust contact op voor meer informatie.

Financieel

Prijs
€ 19.900 *
Hypothecair voorstel

* Eventuele bijkomende kosten kunnen BTW, registratierechten, ereloon- en aktekosten notaris zijn.

Overige

Instapklaar

Overstromingen

P-score
-
G-score
-
Effectief overstromingsgevoelig
-
Mogelijk overstromingsgevoelig
-
Afgebakend overstromingsgebied
-
Afgebakende oeverzone
-
Risicozone voor overstromingen
-

Ruimtelijke ordening

Stedenbouwkundige vergunning verkregen
Recente bestemming
-
Voorkooprecht op dit goed
Verkavelingsvergunning

Andere aankoopbegeleiders in je regio

Maandelijkse aflossing v.a. /mnd

Zimmo Markt Vergelijking Meer info