Appartement te koop in Sint-Kruis voor € 235.000 met 3 slaapkamers
(Zimmo-code: LN3AS)
Ontdek dit aangename appartement in het rustige en gegeerde Sint-Kruis. Bij het betreden van het appartement komt u eerst langs de drie volwaardige slaapkamers, die stuk voor stuk tal van mogelijkheden bieden: als slaapkamer, bureau of hobbyruimte.
Verder in het appartement bevindt zich de lichtrijke leefruimte met open keuken, gelegen achteraan. Deze indeling zorgt voor een aangename, rustige leefomgeving waar u volop kan genieten van het dagelijkse wooncomfort.
Daarnaast beschikt het appartement over een gunstig energielabel C en is de elektrische installatie conform gekeurd, wat bijdraagt aan een zorgeloze aankoop.
Een extra troef is dat het appartement momenteel verhuurd wordt aan een zeer interessante huurprijs, wat het ook aantrekkelijk maakt als investering.
Bij het appartement kan bovendien een garage aangekocht worden voor €25.000 (excl. kosten).
Bent u op zoek naar een comfortabel appartement met een interessante investeringsopportuniteit in Sint-Kruis? Neem dan zeker contact op met Dieter op het nummer Toon nummer of via Toon e-mailadres
Financieel
* Eventuele bijkomende kosten kunnen BTW, registratierechten, ereloon- en aktekosten notaris zijn.
Indeling
Verdieping 0
Bebouwing
Comfort
Overige
Certificaten
Overstromingen
Ruimtelijke ordening
Maandelijkse aflossing v.a. /mnd
-
/mnd
op 25 jaar -
/mnd
op 20 jaar -
/mnd
op 15 jaar - Vraag hypothecair voorstel aan
Kostenraming voor dit pand circa € 69 /mnd Meer info
- Brandverzekering circa € 43 /mnd
- Familiale verzekering circa € 7 /mnd
- Schuldsaldoverzekering circa € 211 /jaar