Appartement te koop in Sint-Niklaas voor € 259.000 met 1 slaapkamer
(Zimmo-code: LK2K5)
Gelijkvloers appartement dat deel uitmaakt van residentie Maryman gelegen op de hoek van de Antwerpse Steenweg met de Lindenstraat te Sint-Niklaas met 4 wooneenheden. U beschikt over een knus terras en u heeft de mogelijkheid om een overdekte parkeerplaats aan te kopen.
De indeling van het pand is als volgt: U betreedt het appartement via de private inkomhal met vestiaire mogelijkheden. Verder door komt u terecht in de eetkamer, de open keuken met aanpalende berging en de living. Vanuit de eetkamer kan u via het grote schuifraam naar het knusse terras.
Het appartement dient nog opgericht te worden, u kan dus nog steeds alle keuzes zelf maken.
Nog enkele troeven van dit pand: Vloerverwarming met lucht/water warmtepomp, een laag energiepeil conform de geldende normen, de mogelijkheid tot aankopen van een overdekte parkeerplaats aan € 7.500,00. Als we spreken over de prijs is dat
exclusief btw, zonder registratie- en notariskosten! De plannen & lastenboek zijn op afspraak en zeer vrijblijvend te bekijken.
Financieel
* Eventuele bijkomende kosten kunnen BTW, registratierechten, ereloon- en aktekosten notaris zijn.
Indeling
Bebouwing
Certificaten
Overstromingen
Ruimtelijke ordening
Maandelijkse aflossing v.a. /mnd
-
/mnd
op 25 jaar -
/mnd
op 20 jaar -
/mnd
op 15 jaar - Vraag hypothecair voorstel aan
Kostenraming voor dit pand circa € 52 /mnd Meer info
- Brandverzekering circa € 24 /mnd
- Familiale verzekering circa € 6 /mnd
- Schuldsaldoverzekering circa € 258 /jaar