Appartement te koop in Sint-Pieters voor € 734.598 met 2 slaapkamers
(Zimmo-code: LLVSU)
Residentie "De Gendarmerie" is een uniek en exclusief nieuwbouwproject aan randje Brugge. Dit prachtig project bestaat uit twee volumes, waarvan volume A een renovatieproject is van het oude politiekantoor aan de Sint-Pieterskaai. Hierdoor combineert dit gebouw historie en moderniteit in perfectie. Deze volume biedt 6 ruime en kwalitatief afgewerkte appartementen aan, elk met een prachtig uitzicht op het water. Daarnaast zijn er 3 handelsruimtes op het gelijkvloers aanwezig, ideaal voor ondernemers die op zoek zijn naar een centrale locatie voor hun bedrijf of voor investeerders! De handelsruimtes worden CASCO afgeleverd! Nog een uniek aspect van dit project is het ondergronds complex met zo'n 25 parkeerplaatsen, voorzien van een hypermoderne autolift!
Appartement A5 is hét grootste penthouse van volume A en beschikt over een inkomhal dat uitkijkt op de royale leefruimte met open keuken, verbonden met het ruime terras van 29,10 m² met uitzicht op de groene binnenkoer! Via de nachthall komen we in slaapkamer 1 mét ruimte voor dressing, slaapkamer 2, badkamer (mét ligbad en douche) en een gastentoilet.
"De Gendarmerie" is gelegen op een toplocatie met niet alleen een prachtige uitkijk op het water. Tal van nutsvoorzieningen zijn héél dichtbij en ook het groen is niet ver te zoeken met Park ter Poele op enkele minuten afstand! Dit is uw unieke kans om deel te nemen aan een prachtig, hoogstaand project op een gegeerde locatie.
Neem gerust contact met ons op via het nummer Toon nummer voor meer informatie of plan een bezoek in op ons kantoor!
Alle prijzen zijn exclusief kosten. Lastenboek op aanvraag.
Financieel
* Eventuele bijkomende kosten kunnen BTW, registratierechten, ereloon- en aktekosten notaris zijn.
Bebouwing
Comfort
Certificaten
Overstromingen
Ruimtelijke ordening
Maandelijkse aflossing v.a. /mnd
-
/mnd
op 25 jaar -
/mnd
op 20 jaar -
/mnd
op 15 jaar - Vraag hypothecair voorstel aan
Kostenraming voor dit pand circa € 88 /mnd Meer info
- Brandverzekering circa € 34 /mnd
- Familiale verzekering circa € 7 /mnd
- Schuldsaldoverzekering circa € 554 /jaar