Appartement te koop in Sint-Pieters-Woluwe voor € 967.500 met 3 slaapkamers
(Zimmo-code: LKQSM)
Victoire biedt een prachtig nieuw appartement van 147 m² met 3 slaapkamers op de begane grond van dit nieuwe gebouw "LES EMERAUDES", met een mooie privétuin van 193 m². Dit originele appartement heeft een mooie ronde entreehal die het appartement in 3 delen bedient:
Aan de ene kant, een grote leefruimte + superuitgeruste open keuken, rondom verlengd door het terras en de tuin; Aan de andere kant, een nachthal, de technische/wasruimte, een doucheruimte (met een douche, 1 wastafel en 1 WC). Tot slot de tweede nachtruimte bestaande uit de ouderslaapkamer, een badkamer met bad en dubbele wastafel, een slaapkamer en een aparte WC. Elke slaapkamer heeft direct toegang tot de tuin.
BULTHAUP keukens, FACQ sanitair, vloerverwarming en aangesloten domotica zorgen voor maximaal welzijn in je huis.
Dit kleinschalige project is ideaal gelegen in een geweldige buurt, residentieel en aangenaam om in te wonen, dicht bij scholen, parken en sportclubs - het is het leven zoals we het graag zien in Brussel.
Het ontwerp, van Antonissen en UNA/A (Union Nation Architects Associates), getuigt van kwaliteit, met een optimale ecologische voetafdruk en een garantie voor uitstekende EPB's. Parking 6&7 (euro44.500/elke + btw) en kelder B4 (euro8.500 + btw) zijn verplicht.Verkoop onderworpen aan btw voor bouw (21%) en registratierechten (12,5%) voor grondwaarde.Neem contact met ons op voor een volledige projectbeschrijving: Toon nummer - Toon e-mailadres.
Financieel
* Eventuele bijkomende kosten kunnen BTW, registratierechten, ereloon- en aktekosten notaris zijn.
Indeling
Bebouwing
Comfort
Overige
Certificaten
Overstromingen
Niet overstromingsgevoelig gebied
Ruimtelijke ordening
Maandelijkse aflossing v.a. /mnd
-
/mnd
op 25 jaar -
/mnd
op 20 jaar -
/mnd
op 15 jaar - Vraag hypothecair voorstel aan
Kostenraming voor dit pand circa € 110 /mnd Meer info
- Brandverzekering circa € 43 /mnd
- Familiale verzekering circa € 7 /mnd
- Schuldsaldoverzekering circa € 705 /jaar