Herenhuis te koop in Sint-Truiden met 4 slaapkamers
(Zimmo-code: LJK5G)
- Prijs Prijs op aanvraag »
- Adres Prins Albertlaan 37, 3800 Sint-Truiden
- Type Herenhuis (Huis)
- Woonopp. 318 m²
- Grondopp. 170 m²
- Slaapkamers 4
- Badkamers 2
- Bebouwing gesloten
- Bouwjaar 1918
- EPC 509 kWh/m²
- Renovatieplicht Niet van toepassing
- KI € 1.041
Aan de Prins Albertlaan 37 in Sint-Truiden vinden we dit imposant herenhuis terug, een eclectisch burgerhuis met een beschermde gevel uit het begin van de 20ste eeuw. Deze laan, gelegen in het hart van de stad met prachtige herenhuizen als buren, combineert een centrale ligging met de charme van het oude Sint-Truiden. Op enkele minuten van het station, het stadspark en de Grote Markt biedt dit pand een unieke kans voor wie op zoek is naar een project met karakter en potentieel.
Dit voormalige doktershuis van circa 300 m² bewoonbare oppervlakte is een blanco canvas dat wacht op een nieuw verhaal. Verdeeld over gelijkvloers, eerste, tweede, derde verdieping en zolder biedt het herenhuis eindeloze mogelijkheden. De stevige constructie en hoge plafonds getuigen van de kwaliteit van weleer, maar het pand vraagt om een grondige renovatie waarbij je de indeling volledig naar eigen wens kan hertekenen.
De mogelijkheden zijn veelzijdig. Dit herenhuis leent zich perfect voor wie droomt van een ruime stadswoning met karakter, maar evengoed voor wie opnieuw wonen en werken wil combineren. Dit pand biedt de ruimte en flexibiliteit om je professionele en persoonlijke leven onder één dak te brengen. Na het verkrijgen van de nodige vergunningen kan het pand ook worden omgevormd tot meerdere appartementen. Het perceel van 1are70 omvat ook een leuke stadstuin van ongeveer 50 m².
Dit is een project voor iedereen met ambitie, een droom of een plan. Een kans om op een van de mooiste lanen van Sint-Truiden een nieuw hoofdstuk te schrijven, waarbij geschiedenis en moderniteit samenkomen.
Bel ons voor een verkennend bezoek ter plaatse en ontdek het potentieel van dit unieke herenhuis.
Financieel
* Eventuele bijkomende kosten kunnen BTW, registratierechten, ereloon- en aktekosten notaris zijn.
Indeling
Verdieping 0
Verdieping 1
Verdieping 2
Verdieping 3
Verdieping -1
Bebouwing
Comfort
Certificaten
Overstromingen
Ruimtelijke ordening
Maandelijkse aflossing v.a. /mnd
-
/mnd
op 25 jaar -
/mnd
op 20 jaar -
/mnd
op 15 jaar - Vraag hypothecair voorstel aan
Kostenraming voor dit pand circa € 48 /mnd Meer info
- Brandverzekering circa € 40 /mnd
- Familiale verzekering circa € 7 /mnd
- Schuldsaldoverzekering circa /jaar