Appartement te koop in Turnhout voor € 365.000 met 2 slaapkamers
(Zimmo-code: LOIF9)
- Prijs € 365.000
- Adres Herentalsstraat 20, 2300 Turnhout
- Type Appartement
- Woonopp. 84,70 m²
- Slaapkamers 2
- Badkamers 1
- Bouwjaar op aanvraag »
- EPC In aanvraag
- Renovatieplicht Niet van toepassing
- Vrij op bij oplevering
Huize Boone - Misonne: Dit is de renovatie van een monumentaal herenhuis naar een ontwerp van architect L. Van Ravestyn, daterend uit het begin van de 20e eeuw. Het werd gebouwd in opdracht van L. Boone - Misonne, waar in de deurwaaier nog steeds naar verwezen wordt. Het is gelegen op de hoek van de Herentalsstraat en de Driezenstraat, en springt in het oog bij het betreden van het stadscentrum. Het kent een rijke geschiedenis. Vandaag wordt dit bijzonder stukje Turnhoutse geschiedenis in ere hersteld, en wordt het gerenoveerd tot 5 karaktervolle appartementen en 3 kantoorruimtes. Dit alles met de grootste aandacht voor alle historische details: Denk aan de witmarmeren vloeren, stucwerkplafonds met moulures, de indrukwekkende eikenhouten trap, een glas-in-loodraam en het klassieke, houten buitenschrijnwerk in de voor-en zijgevel.
Terwijl de restauratie plaatsvindt onder het goedkeurende oog van Erfgoed Noorderkempen, worden de appartementen uiteraard van het hoogste wooncomfort voorzien. U geniet hier met andere woorden van een historisch kader, maar met de meest moderne technieken: Individuele warmtepomp, vloerverwarming, ventilatie D, en een eigen installatie zonnepanelen. Waar de houten ramen gerestaureerd moesten worden, werden ze voorzien van de nieuwste generatie dubbele beglazing. De muren werden geïsoleerd, en de daken compleet vernieuwd. De lift zal alle verdiepingen bedienen. Men streeft naar een energielabel A.
Dit appartement bevindt zich op de 2e verdieping en is 85m² groot + een terras van 26,5m². Het heeft een klassieke indeling met een open leefruimte, ingedeeld in keuken - zithoek en eetkamer, allen met zicht op het terras met west oriëntatie. Aan de voorzijde heeft u 2 slaapkamers, en tot slot een badkamer met inloopdouche en 2 wastafels, een apart toilet en een technische berging / wasplaats. Vraagprijs 365.000 EUR excl. parking, kelder en kosten. Verkoop onder registratierechten (2 of 12% - Géén BTW).
Wagens en fietsen
De achterzijde van het perceel wordt afgesloten en voorzien van carports, enkele buitenstaanplaatsen en fietsenstalling. Uw eigen fietsen stalt u ondergronds. Elk appartement wordt voorzien van een riante kelder.
Benieuwd geworden naar deze bijzondere residentie? De oplevering wordt verwacht net voor de zomer van 2026. Het vraagt dus nog een beetje verbeelding, maar een bezoek ter plaatse is al mogelijk. Wij leiden u graag rond in deze turnhoutse vastgoedparel.
Financieel
* Eventuele bijkomende kosten kunnen BTW, registratierechten, ereloon- en aktekosten notaris zijn.
Indeling
Bebouwing
Comfort
Documenten / Bestanden
Certificaten
Overstromingen
Ruimtelijke ordening
Maandelijkse aflossing v.a. /mnd
-
/mnd
op 25 jaar -
/mnd
op 20 jaar -
/mnd
op 15 jaar - Vraag hypothecair voorstel aan
Kostenraming voor dit pand circa € 62 /mnd Meer info
- Brandverzekering circa € 34 /mnd
- Familiale verzekering circa € 7 /mnd
- Schuldsaldoverzekering circa € 252 /jaar
APPARTEMENT_3.pdf