Kantoor te huur in Ukkel voor € 3.000
(Zimmo-code: LM02S)
Victor Allardstraat 120, 1180 Ukkel
Zimmo-code: LM02S
- Prijs € 3.000
- Adres Victor Allardstraat 120, 1180 Ukkel
- Type Kantoor (Bedrijfsvastgoed)
- Woonopp. 200 m²
- Grondopp. op aanvraag »
- Handelsopp. op aanvraag »
- Garages 1
- Bebouwing halfopen
- Bouwjaar op aanvraag »
- EPC In aanvraag
- Energieklasse In aanvraag
- Vrij op onmiddellijk
Rue Victor Allard, vlakbij de winkels aan de Chaussée d'Alsemberg. Uitstekende kans om kantoorruimte te verwerven (voorheen een medisch en paramedisch centrum op de begane grond).
Het pand omvat:
Professioneel gedeelte: Begane grond: entreehal, receptie, 4 ruime kamers en een toilet. Kelder: twee grote kamers, een toilet, een sauna en kelders.
Mogelijkheid om het privégedeelte te huren (extra € 2.500/maand) – elk met eigen ingang: entreehal; eerste verdieping: woonkamer, familiekamer, volledig uitgeruste open keuken en toegang tot het terras en de tuin (zuidoostelijk georiënteerd). Tweede verdieping: hoofdslaapkamer met en-suite badkamer, toilet en een prachtig terras met uitzicht op de achtertuin. Twee extra slaapkamers, een badkamer en een kantoor. Derde verdieping: een grote slaapkamer met en-suite doucheruimte en toilet. Een prachtige tuin en een garage (extra € 140/maand) met fietsenstalling. Energielabel (EPC): G. Gedeelde accommodatie/coworkingruimte toegestaan. Informatie en bezichtigingen: Toon e-mailadres