Appartement te koop in Ukkel voor € 535.000 met 1 slaapkamer
(Zimmo-code: LPPNM)
Exclusief 1-slaapkamerappartement op toplocatie in Ukkel, vlak bij Coghen, Messidor en het Brugmannpark, in de prachtige Florelallaan, tussen de Brugmannlaan en de Coghenlaan.
Dit stijlvolle en instapklare appartement is gelegen op de tweede verdieping van deze recente residentie met een luxueuze uitstraling en een hoogwaardige afwerking.
De uitzonderlijke ligging, op wandelafstand van Messidor, het Brugmannpark, talrijke kwaliteitsvolle handelszaken, restaurants, openbaar vervoer, scholen en recreatiemogelijkheden, maakt dit een unieke woonkans.
Het appartement omvat een inkomhal met gastentoilet en berging/wasplaats, een ruime en lichtrijke leefruimte met salon, eetplaats en een volledig uitgeruste open keuken, een comfortabele slaapkamer met dressing, een moderne badkamer voorzien van een dubbele lavabo, een ruime inloopdouche en een tweede toilet. Dankzij de grote raampartijen geniet u van een overvloed aan natuurlijk licht en van prachtige zichten, zowel aan de voorzijde als aan de rustige achterzijde van het gebouw.
Een privatieve kelder is inbegrepen in de verkoopprijs. Daarnaast is er de mogelijkheid om een autostaanplaats in de residentie aan te kopen voor euro 40.000.
Een uitzonderlijk appartement dat luxe, comfort, rust en een absolute topligging in een van de meest gegeerde buurten van Ukkel perfect weet te combineren.
Financieel
* Eventuele bijkomende kosten kunnen BTW, registratierechten, ereloon- en aktekosten notaris zijn.
Indeling
Verdieping 0
Bebouwing
Comfort
Certificaten
Overstromingen
Ruimtelijke ordening
Maandelijkse aflossing v.a. /mnd
-
/mnd
op 25 jaar -
/mnd
op 20 jaar -
/mnd
op 15 jaar - Vraag hypothecair voorstel aan
Kostenraming voor dit pand circa € 64 /mnd Meer info
- Brandverzekering circa € 24 /mnd
- Familiale verzekering circa € 6 /mnd
- Schuldsaldoverzekering circa € 403 /jaar