Burelencomplex te koop in Ukkel voor € 550.000 met 3 slaapkamers
(Zimmo-code: LMF7C)
- Prijs € 550.000
- Adres Straat niet gekend, 1180 Ukkel
- Type Burelencomplex (Bedrijfsvastgoed)
- Woonopp. op aanvraag »
- Grondopp. op aanvraag »
- Handelsopp. op aanvraag »
- Badkamers 2
- Bebouwing op aanvraag »
- Bouwjaar 1992
- EPC In aanvraag
- Energieklasse In aanvraag
- KI € 4.747
Property One, uw vastgoedpartner in Ukkel, stelt u een appartement met drie slaapkamers voor, momenteel ingericht als kantoor, gelegen in de gegeerde wijk Winston Churchill. Dit hoekappartement geniet van een groen uitzicht en een bevoorrechte woonomgeving.
Het appartement bestaat uit een inkomhal met vestiaire en apart toilet, een ruime leefruimte, een keuken (niet ingericht), drie slaapkamers waarvan één met en-suite badkamer, een grote nachthal, een douchekamer, een apart toilet en een berging. Naast zijn mooie volumes en lichtinval beschikt het pand over drie parkeerplaatsen als optie: één enkele plaats aan €30.000 en één dubbele plaats aan €40.000, met de mogelijkheid om een vierde plaats aan te kopen. Een kelder vervolledigt het geheel.
Snel te bezoeken!
De oppervlakten worden louter ter indicatie vermeld en de informatie in deze advertentie is niet contractueel. Meer informatie over de ligging vindt u op onze website: www.propertyone.be
Financieel
* Eventuele bijkomende kosten kunnen BTW, registratierechten, ereloon- en aktekosten notaris zijn.
Indeling
Bebouwing
Comfort
Certificaten
Overstromingen
Ruimtelijke ordening
Maandelijkse aflossing v.a. /mnd
-
/mnd
op 25 jaar -
/mnd
op 20 jaar -
/mnd
op 15 jaar - Vraag hypothecair voorstel aan
Prijshistoriek Meer info
Tot. prijsverschil
| Datum | Vraagprijs | Verschil |
|---|---|---|
| 16-06-2026 | € 680.000 | - |
| 07-04-2026 | € 625.000 | -8 % |
| 18-05-2026 | € 550.000 | -12 % |