Kantoor te koop in Ukkel voor € 470.000
(Zimmo-code: LOYSZ)

0
Keer bekeken
0 keer
Favoriet pand
Populariteit
13 uren
Op Zimmo
13 uren geleden
Laatste wijziging

Straat niet gekend, 1180 Ukkel Volledig adres op aanvraag »

Zimmo-code: LOYSZ

Prijs € 470.000
  • Prijs € 470.000
  • Adres Straat niet gekend, 1180 Ukkel
  • Type Kantoor (Bedrijfsvastgoed)
  • Woonopp. 183 m²
  • Grondopp. op aanvraag »
  • Handelsopp. op aanvraag »
  • Bebouwing gesloten
  • Bouwjaar 2024
  • EPC In aanvraag
  • Energieklasse In aanvraag
  • Vrij op onmiddellijk

Zimmo Markt Vergelijking

Ideaal gelegen in de onmiddellijke nabijheid van alle voorzieningen, biedt deze prachtige kantoorruimte van ± 183 m², casco opgeleverd, u de volledige vrijheid om de ruimte in te richten volgens de behoeften van uw onderneming.
Dankzij de grote raampartijen geniet het pand van veel natuurlijk licht en hoogwaardige technische voorzieningen, waaronder driedubbele beglazing die zorgt voor een uitstekende thermische en akoestische isolatie. Daarnaast beschikt u over een prachtig privatief terras van ± 28 m², alsook een uitzicht op een aangelegde binnentuin, ideaal georiënteerd op het zuidwesten en ontworpen door de landschapsarchitecten van bureau Wirtz. Een uitzonderlijke omgeving voor de pauzes van uw medewerkers of het ontvangen van klanten.
Technische kenmerken : water- en elektriciteitsmeters reeds geïnstalleerd, zonnepanelen, verwarming via warmtepomp, vloerverwarming, energiezuinig gebouw (EPC A+).
Bijkomende informatie : verkoop onderworpen aan het btw-stelsel; mogelijkheid tot aankoop van één of meerdere parkeerplaatsen in het gebouw (optioneel:+ 25.000 euro/parking); sommige afbeeldingen zijn indicatieve 3D-visualisaties.
Een zeldzame kans om uw onderneming te vestigen in een moderne en duurzame omgeving of om te investeren in kwalitatief vastgoed met een lange termijnvisie.
De vermelde informatie wordt uitsluitend ter informatie verstrekt en heeft geen contractuele waarde.

Financieel

Prijs
€ 470.000 *
Hypothecair voorstel

* Eventuele bijkomende kosten kunnen BTW, registratierechten, ereloon- en aktekosten notaris zijn.

Bebouwing

Bebouwing
gesloten
Woonopp.
183 m²

Comfort

Verwarming info
Vloerverwarming
Verwarmings type
Vloer

Overige

Instapklaar

Certificaten

EPC-waarde
In aanvraag
EPC-certificaat nr.
In aanvraag
CO² uitstoot
In aanvraag
Energieklasse
In aanvraag
Keuringsverslag elektriciteit

Overstromingen

P-score
G-score
Effectief overstromingsgevoelig
Mogelijk overstromingsgevoelig
Afgebakend overstromingsgebied
Afgebakende oeverzone
Risicozone voor overstromingen
Optionele informatie

Niet overstromingsgevoelig gebied

Ruimtelijke ordening

Stedenbouwkundige vergunning verkregen
Recente bestemming
Gemengd woongebied
Voorkooprecht op dit goed
Verkavelingsvergunning
As built attest

Andere aankoopbegeleiders in je regio

Maandelijkse aflossing v.a. /mnd

Zimmo Markt Vergelijking Meer info