Grond te koop in Ukkel voor € 1.990.000
(Zimmo-code: LP5YT)
- Prijs € 1.990.000
- Adres Straat niet gekend, 1180 Ukkel
- Type Grond
- Grondopp. 2.800 m²
- Vrij op bij akte na betaling
IIn de zeer gewilde wijk Prins van Oranje, aan de rand van Sint-Genesius-Rode, prachtig bouwterrein van ± 28 are, op het zuidoosten gelegen.
Dit perceel van ongeveer 2.800 m² is ontstaan uit de opdeling van een oorspronkelijk terrein van ± 55 are (opdeling in uitvoering) en biedt een zeldzame kans: er is een bouwvergunning verleend voor de realisatie van een elegante, eigentijdse villa ontworpen door Marc Corbiau.
Het project, dat met verfijning en ruimtelijkheid is ontworpen, omvat ± 680 m² woonoppervlakte. Vanaf de ingang zet een uitnodigende hal met garderobe en gastentoiletten de toon. Een dubbel kantoor straalt rust en concentratie uit, terwijl ruime, met licht overspoelde ontvangstruimtes, verfraaid door een open haard, uitnodigen tot gezelligheid, in het verlengde van een meer intieme tv-kamer. Op de bovenverdieping bevinden zich een master suite met dressing en badkamer, drie slaapkamers met doucheruimtes, evenals een fitnessruimte en een wasruimte. De kelder maakt het geheel compleet met een speelkamer, opbergruimtes en een technische ruimte voor het zwembad. Een zeldzame omgeving, een prestigieuze architectonische signatuur en de belofte van een unieke levensstijl.
Overige: lift, garage voor 2 auto's, mogelijkheid om het aangrenzende perceel van 26 are bij te kopen.
Le Prince d'Orange is ideaal gelegen tussen Ukkel en Sint-Genesius-Rode. Het is een aangename wijk die een groene en rustige omgeving biedt en tegelijkertijd dicht bij alle voorzieningen ligt. Scholen in de buurt.
Voor meer informatie kunt u contact opnemen met Corinne Thumelaire op + 32 (0) 498 23 79 35
Financieel
* Eventuele bijkomende kosten kunnen BTW, registratierechten, ereloon- en aktekosten notaris zijn.
Bebouwing
Overstromingen
Ruimtelijke ordening
Maandelijkse aflossing v.a. /mnd
-
/mnd
op 25 jaar -
/mnd
op 20 jaar -
/mnd
op 15 jaar - Vraag hypothecair voorstel aan