Villa te koop in Ukkel voor € 1.550.000 met 4 slaapkamers
(Zimmo-code: LOX97)
- Prijs € 1.550.000
- Adres Straat niet gekend, 1180 Ukkel
- Type Villa (Huis)
- Woonopp. 250 m²
- Grondopp. 1.320 m²
- Slaapkamers 4
- Badkamers 4
- Garages 1
- Bebouwing open
- Bouwjaar 1950
- EPC 263 kWh/m²
-
Energieklasse
- KI € 4.690
Property One, uw vastgoedpartner in Ukkel, biedt u deze elegante woning aan, ideaal gelegen tussen de populaire wijken Prince d'Orange en Fort-Jaco, aan een rustige laan met bomen.
Deze villa ligt op een prachtig stuk grond en beschikt over ruime accommodatie en een schat aan inrichtingsmogelijkheden. Met zijn twee aparte ingangen zou het ideaal zijn voor een groot gezin, een professional of een zelfstandige studio.
De begane grond bestaat uit een hal, woonkamer, eetkamer, keuken en bijkeuken.
De tweede entreehal bedient ook dit gebied en leidt naar een ruimte met een slaapkamer, doucheruimte, keuken en kleine bijkeuken, ideaal voor een onafhankelijke studio of professionele activiteit.
Boven leidt een nachthal naar een slaapkamer met kleedkamer en badkamer, een studeerkamer, een tweede slaapkamer met badkamer en een derde slaapkamer met kleedkamer, badkamer en toegang tot de inrichtbare zolder.
De kelder heeft verschillende kelders, een sauna en een garage met ruimte ervoor.
De oppervlakten worden alleen ter informatie gegeven en de informatie in deze advertentie is niet contractueel. Voor meer informatie over de locatie, bezoek onze website: www.propertyone.be
Financieel
* Eventuele bijkomende kosten kunnen BTW, registratierechten, ereloon- en aktekosten notaris zijn.
Indeling
Bebouwing
Comfort
Overige
Certificaten
Overstromingen
Ruimtelijke ordening
Maandelijkse aflossing v.a. /mnd
-
/mnd
op 25 jaar -
/mnd
op 20 jaar -
/mnd
op 15 jaar - Vraag hypothecair voorstel aan
Kostenraming voor dit pand circa € 113 /mnd Meer info
- Brandverzekering circa € 40 /mnd
- Familiale verzekering circa € 7 /mnd
- Schuldsaldoverzekering circa € 781 /jaar