Villa te koop in Vlezenbeek voor € 599.000 met 3 slaapkamers
(Zimmo-code: LPLHM)
- Prijs € 599.000
- Adres Jozef Sluysstraat 8, 1602 Vlezenbeek
- Type Villa (Huis)
- Woonopp. op aanvraag »
- Grondopp. 1.530 m²
- Slaapkamers 3
- Badkamers 1
- Garages 1
- Tuin Z
- Bebouwing open
- Bouwjaar 1978
- EPC 565 kWh/m²
- Renovatieplicht Niet van toepassing
- KI € 1.662
Immo Groot Leeuw stelt u deze charmante open bebouwing voor, gelegen in het landelijke Vlezenbeek, waar rust, ruimte en prachtige vergezichten centraal staan.
Deze woning uit 1978 is gelegen op een mooi perceel van 15a30ca en geniet van een uitzonderlijke ligging met vrij uitzicht op de achterliggende weilanden en natuur.
Bij aankomst wordt u verwelkomd via een ruime oprit met voldoende parkeergelegenheid en een karaktervolle gevel met garage, wat meteen de solide bouw en het potentieel van de woning benadrukt.
Binnenin betreedt u de woning via een ruime inkomhal met vestiairemogelijkheden, die toegang biedt tot de verschillende leefruimtes. De woning beschikt over een bijzonder lichtrijke en aangename leefruimte dankzij de grote raampartijen die een mooi zicht bieden op de tuin en het omliggende landschap.
De keuken is functioneel ingericht en biedt directe toegang naar buiten. Aansluitend aan de woonkamer is er een veranda die het ganse jaar door kan gebruikt worden en een prachtig panorama biedt op de groene omgeving.
De woning beschikt verder over 3 slaapkamers, één badkamer en tal van mogelijkheden om het geheel te moderniseren naar eigen smaak. Dankzij de ruime indeling en solide structuur vormt dit pand de perfecte basis voor een renovatieproject met karakter.
Buiten geniet u van een verzorgde zuidgerichte tuin met veel privacy en een directe verbinding met het open landschap, ideaal voor wie houdt van rust en natuur.
Kortom, deze woning is een unieke opportuniteit voor wie op zoek is naar een rustig gelegen open bebouwing met veel ruimte, potentieel en een uitzonderlijk uitzicht, en dit op een topligging in Vlezenbeek. Mis deze kans niet en contacteer Immo Groot Leeuw via Toon nummer of via Toon e-mailadres
Financieel
* Eventuele bijkomende kosten kunnen BTW, registratierechten, ereloon- en aktekosten notaris zijn.
Indeling
Verdieping 0
Bebouwing
Comfort
Overige
Certificaten
Overstromingen
Ruimtelijke ordening
Maandelijkse aflossing v.a. /mnd
-
/mnd
op 25 jaar -
/mnd
op 20 jaar -
/mnd
op 15 jaar - Vraag hypothecair voorstel aan
Kostenraming voor dit pand circa € 82 /mnd Meer info
- Brandverzekering circa € 40 /mnd
- Familiale verzekering circa € 7 /mnd
- Schuldsaldoverzekering circa € 403 /jaar