Appartement te koop in Wenduine voor € 259.000
(Zimmo-code: LQLBE)
- Prijs € 259.000
- Adres Leopold II-laan 34, 8420 Wenduine
- Type Appartement
- Woonopp. 66 m²
- Slaapkamers op aanvraag »
- Badkamers 1
- Bouwjaar 1966
- EPC 187 kWh/m²
- Renovatieplicht Niet van toepassing
- Vrij op bij akte na betaling
Op een bijzonder gunstige locatie, vlakbij de Markt en het strand, bevindt zich dit aangename, volledig gerenoveerde appartement. Het beschikt over een rustige ligging gecombineerd met een vlotte bereikbaarheid dankzij de nabijheid van winkels, openbaar vervoer en diverse faciliteiten.
De ruime inkomhal biedt toegang tot alle vertrekken. De leefruimte valt meteen op door de aangename lichtinval dankzij de grote raampartijen, waardoor een open en gezellige sfeer ontstaat.
Aansluitend aan de leefruimte is de aparte keuken, volledig vernieuwd en beschikt over alle nodige toestellen. Vanuit de keuken bereikt u ook het terras.
De badkamer is volledig gerenoveerd, voorzien van een modern lavabomeubel en een hedendaagse inloopdouche. Een afzonderlijk gastentoilet vervolledigt het geheel en draagt bij aan het gebruiksgemak.
Verder beschikt dit appartement over twee volwaardige slaapkamers.
Ten slotte zijn overal in het appartement elektrische rolluiken aanwezig, wat bovendien voor extra comfort, verduistering en privacy zorgt.
Financieel
* Eventuele bijkomende kosten kunnen BTW, registratierechten, ereloon- en aktekosten notaris zijn.
Indeling
Bebouwing
Comfort
Certificaten
Overstromingen
Ruimtelijke ordening
Maandelijkse aflossing v.a. /mnd
-
/mnd
op 25 jaar -
/mnd
op 20 jaar -
/mnd
op 15 jaar - Vraag hypothecair voorstel aan
Kostenraming voor dit pand circa € 52 /mnd Meer info
- Brandverzekering circa € 24 /mnd
- Familiale verzekering circa € 6 /mnd
- Schuldsaldoverzekering circa € 258 /jaar