Appartement te koop in Wetteren voor € 469.000 met 2 slaapkamers
(Zimmo-code: LP59E)
Dit appartement maakt deel uit van een kleinschalige meergezinswoning bestaande uit slechts 5 appartementen. De indeling van het appartement is als volgt: een inkomhal met vestiaire, gastentoilet en berging gevolgd door een leefruimte met zit- en eetkamer en een open keuken met grote glaspartijen uitgevend op de tuin met het riant zonneterras. De twee slaapkamers delen een ruime badkamer met inloopdouche en lavabo.
Het appartement is gelegen in Seir, een uitzonderlijke ontwikkeling waar comfort, gemeenschapsgevoel en hedendaags wonen samenkomen, gelegen op een boogscheut van de Kerktoren van Ten Ede, tussen Heusden en Wetteren.
Dankzij tal van gedeelde voorzieningen met een zwemvijver, binnenzwembad, kampvuurplaats, sauna, moestuin en buurthuis geniet je van heel wat luxe zonder overdreven kosten. Dit zorgt voor een permanent vakantiegevoel en een sterk gevoel van veiligheid en verbondenheid. Het concept richt zich op mensen die houden van sociaal contact en engagement, zonder daarbij in te boeten aan privacy, rust en comfort. Je vindt er een gevarieerd aanbod van 11 appartementen en 22 woningen.
Seir wordt een BEN-project met warmtepompen, vloerverwarming én -koeling, PV-panelen en ventilatiesysteem D met warmterecuperatie.
Verlaagd btw-tarief van 6% mogelijk, zowel voor eigen bewoners als voor investeerders. Het volledige aanbod van Seir vind je op de website van Landbergh.
Financieel
* Eventuele bijkomende kosten kunnen BTW, registratierechten, ereloon- en aktekosten notaris zijn.
Indeling
Verdieping 0
Bebouwing
Comfort
Overige
Documenten / Bestanden
Certificaten
Overstromingen
Ruimtelijke ordening
Maandelijkse aflossing v.a. /mnd
-
/mnd
op 25 jaar -
/mnd
op 20 jaar -
/mnd
op 15 jaar - Vraag hypothecair voorstel aan
Kostenraming voor dit pand circa € 69 /mnd Meer info
- Brandverzekering circa € 34 /mnd
- Familiale verzekering circa € 7 /mnd
- Schuldsaldoverzekering circa € 327 /jaar
LANDBERGH - SEIR - indelingsplan NT. W 0.2.pd...