Garage te koop in Wetteren voor € 69.000
(Zimmo-code: LQRRN)
- Prijs € 69.000
- Adres Van Cromphoutstraat 2 / B, 9230 Wetteren
- Type Garage
- Garages 1
- Bebouwing op aanvraag »
- Bouwjaar op aanvraag »
- EPC In aanvraag
- Renovatieplicht Niet van toepassing
- Vrij op bij akte na betaling
Deze afgesloten garage aan gelegen in de Van Cromphoutstraat te Wetteren is de perfecte investering voor wie op zoek is naar extra opslagruimte of een veilige standplaats voor de wagen en/of moto. Dankzij deze garage kan u steeds vlotjes en gratis parkeren in het centrum van Wetteren, vlakbij de Grote Markt (waar de parking betalend is).
TROEVEN:
- Gelegen in een rustige straat nabij het centrum.
- De automatische poort van deze afgesloten garage houdt je voertuig en/of materiaal veilig weg van de straat.
- De garage is voorzien van elektriciteit
- Ideaal voor bewoners van nabije appartementen zonder eigen parking, verzamelaars, of wie zijn wagen in topconditie wil houden.
- De garage heeft een extra verdiep dat gebruikt kan worden als stockage en er is ook een klein afgeschermd terrasje aanwezig.
Neem vandaag nog contact op met Mitch voor een bezichtiging en verzeker jezelf van een veilige parkeerplek op toplocatie.
Mail naar Toon e-mailadres of bel het nummer Toon nummer voor meer informatie.
Bij Albert kom je thuis.
Financieel
* Eventuele bijkomende kosten kunnen BTW, registratierechten, ereloon- en aktekosten notaris zijn.
Bebouwing
Overstromingen
Ruimtelijke ordening
Maandelijkse aflossing v.a. /mnd
-
/mnd
op 25 jaar -
/mnd
op 20 jaar -
/mnd
op 15 jaar - Vraag hypothecair voorstel aan