Huis te koop in Wingene voor € 599.000 met 5 slaapkamers
(Zimmo-code: LOC9F)
- Prijs € 599.000
- Adres Hille 162, 8750 Wingene
- Type Huis
- Woonopp. 210 m²
- Grondopp. 331 m²
- Slaapkamers 5
- Badkamers 3
- Tuin ZO
- Bebouwing op aanvraag »
- Bouwjaar op aanvraag »
- EPC 217 kWh/m²
- Renovatieplicht Niet van toepassing
- Vrij op bij akte na betaling
Gelegen op een centrale ligging, op de Hille in Zwevezele.
Het gebouw bestaat uit drie aparte verhuurde appartementen en biedt een aantrekkelijk rendement voor wie op zoek is naar een slimme investering. Bovendien beschikken alle appartementen over een geldig conformiteitsattest, dat betekent dat u zorgeloos verder kunt verhuren.
Gelijkvloers appartement:
Aparte en privatieve inkomhal met een gastentoilet, vervolgens is de leefruimte met zithoek en eetplaats gelegen alsook de volledig uitgeruste keuken. Verder is er nog een kelder, badkamer met ligbad, lavabo en aansluiting voor de wasmachine, 2 slaapkamers (waarvan 1 geschikt is als bureauruimte of dressing gezien deze toegang geeft tot de badkamer en achterliggende slaapkamer). Het appartement meet zo'n 92m2 bewoonbare oppervlakte en beschikt bovendien ook over een aangename tuin met terras. Voor dit appartement geldt een EPC met label F, waardoor de renovatieverplichting van toepassing is (6 jaar naar label D). Dit appartement wordt verhuurd voor 705 euro (geïndexeerd 719,85 euro).
Eerste verdieping: via aparte trappenhal komen we op het eerste verdiep, met appartement van 61m2. Binnenkomen doen we in de leefruimte met zithoek. Vervolgens is de uitgeruste keuken gelegen, alsook 2 slaapkamers en badkamer met ligbad, toilet en aansluiting voor de wasmachine. Dit appartement beschikt over een EPC met label C en wordt verhuurd voor 630 euro (geïndexeerd 664,21 euro).
Tweede verdieping: dakappartement (-+57m2) ). Ingericht met een open, uitgeruste keuken, leefruimte met mezanine (ruimte voor zithoek/hobbyruimte/bureau...), badkamer met ligbad, lavabo en aansluiting voor wasmachine en de slaapkamer. De slaapkamer is voorzien van ingebouwde kasten. Tot slot is hier nog een zolder, die tevens werd voorzien van ingemaakte kasten. Dit appartement wordt verhuurd voor 535 euro (geïndexeerd 588,33 euro). Ook dit appartement beschikt over een EPC label C!
Kortom, deze eigendom is ideaal voor wie op zoek is naar een rendabele investering .
Wenst u meer info of bezoek bel Toon nummer - Toon e-mailadres
Financieel
* Eventuele bijkomende kosten kunnen BTW, registratierechten, ereloon- en aktekosten notaris zijn.
Bebouwing
Comfort
Overige
Certificaten
Overstromingen
Ruimtelijke ordening
Maandelijkse aflossing v.a. /mnd
-
/mnd
op 25 jaar -
/mnd
op 20 jaar -
/mnd
op 15 jaar - Vraag hypothecair voorstel aan
Kostenraming voor dit pand circa € 82 /mnd Meer info
- Brandverzekering circa € 40 /mnd
- Familiale verzekering circa € 7 /mnd
- Schuldsaldoverzekering circa € 403 /jaar
Prijshistoriek Meer info
Tot. prijsverschil
| Datum | Vraagprijs | Verschil | Woonopp. | Grondopp. |
|---|---|---|---|---|
| 18-05-2026 | € 625.000 | - | € 2.976,19 /m² | € 1.888,22 /m² |
| 28-08-2026 | € 599.000 | -4 % | € 2.852,38 /m² | € 1.809,67 /m² |