Appartement te koop in Zedelgem voor € 387.055 met 2 slaapkamers
(Zimmo-code: LFLIK)
- Prijs € 387.055
- Adres Sint-Laurentiusstraat 36 / 0101, 8210 Zedelgem
- Type Appartement
- Woonopp. 101 m²
- Slaapkamers 2
- Badkamers 1
- Garages 1
- Bouwjaar op aanvraag »
- EPC In aanvraag
- Renovatieplicht Niet van toepassing
Volledig afgewerkt nieuwbouwappartement in centrum Zedelgem
Het appartement met busnr 1.01 bevindt zich in een kleinschalige residentie van 7 entiteiten, pal in het centrum van Zedelgem, en op wandelafstand van winkels, scholen, openbaar vervoer en vlakbij tal van recreatie- en ontspanningsmogelijkheden.
Indeling als volgt: inkomhal, gastentoilet, 2 ruime slaapkamers met landelijk verzicht, badkamer met dubbel wastafel en douche, technische ruimte / wasplaats, lichtrijke woonkamer met een open, super-uitgeruste keuken, en een ruim terras van 14 m².
De bew. opp. bedraagt maar liefst 101 m², en door de doordachte indeling is er een maximale lichtinval. Ook qua techniek bevindt dit appartement zich in het topsegment, er wordt met geothermische warmtepompen verwarmd én gekoeld.
Het appartement is dus reeds volledig afgewerkt, er werd een super-uitgeruste keuken geplaatst en het werd ook reeds professioneel geschilderd.
Tevens is er mogelijkheid om een garage aan te kopen voor de prijs van 40 500 euro (excl kosten). De verkoop geschiedt onder het BTW-stelsel.
E-Peil: 20
Kom de troeven ontdekken van dit ruim appartement en plan uw bezoek:
Contacteer Emile: Toon nummer - Toon e-mailadres
Sinds kort kunt u ook gebruik maken van onze online schattingstool: https://www.correctvastgoed.be/schatting.
Financieel
* Eventuele bijkomende kosten kunnen BTW, registratierechten, ereloon- en aktekosten notaris zijn.
Indeling
Bebouwing
Comfort
Certificaten
Overstromingen
Ruimtelijke ordening
Maandelijkse aflossing v.a. /mnd
-
/mnd
op 25 jaar -
/mnd
op 20 jaar -
/mnd
op 15 jaar - Vraag hypothecair voorstel aan
Kostenraming voor dit pand circa € 62 /mnd Meer info
- Brandverzekering circa € 34 /mnd
- Familiale verzekering circa € 7 /mnd
- Schuldsaldoverzekering circa € 252 /jaar