Appartement te koop in Zeebrugge voor € 495.000 met 2 slaapkamers
(Zimmo-code: LPFVB)
Appartement met zicht op de jachthaven, bestaande uit 2 slaapkamers en een gesloten garagebox in de residentie. Mooi vernieuwd en voorzien van overal ingemaakte kasten.
Inkomhal met toegang tot de open leefruimte en halfopen keuken, met aansluitend de berging achter de keuken. De keuken is uitgerust met alle comfort.
Vanuit de leefruimte is er toegang tot het terras met zuidwestelijke oriëntatie en prachtig zicht op de jachthaven van Zeebrugge — een echt vakantiegevoel het hele jaar door.
Verder zijn er twee volwaardige slaapkamers en een ruime badkamer. Daarnaast is er nog een tweede berging die ook als douchekamer kan worden ingericht, evenals een apart toilet.
In de kelderverdieping is er nog een private kelderberging en de afgesloten garagebox in de residentie.
Voor een bezoek of meer informatie kunt u contact opnemen met makelaar Stéphanie via Toon nummer of Toon e-mailadres.
Financieel
* Eventuele bijkomende kosten kunnen BTW, registratierechten, ereloon- en aktekosten notaris zijn.
Indeling
Bebouwing
Comfort
Certificaten
Overstromingen
Ruimtelijke ordening
Maandelijkse aflossing v.a. /mnd
-
/mnd
op 25 jaar -
/mnd
op 20 jaar -
/mnd
op 15 jaar - Vraag hypothecair voorstel aan
Kostenraming voor dit pand circa € 69 /mnd Meer info
- Brandverzekering circa € 34 /mnd
- Familiale verzekering circa € 7 /mnd
- Schuldsaldoverzekering circa € 327 /jaar