Woning te koop in Zelzate voor € 315.000 met 5 slaapkamers
(Zimmo-code: LQEON)
- Prijs € 315.000
- Adres Groenstraat 62, 9060 Zelzate
- Type Woning (Huis)
- Woonopp. 245 m²
- Grondopp. 130 m²
- Slaapkamers 5
- Badkamers 2
- Bebouwing op aanvraag »
- Bouwjaar 1946
- EPC 359 kWh/m²
- Renovatieplicht Niet van toepassing
- KI € 1.221
IMMO FRANCOIS MEETJESLAND PRESENTEERT GROENSTRAAT 62!
WIJ VERWIJZEN U VOOR ALLE INFO, DOCUMENTEN EN ATTESTEN GRAAG DOOR NAAR ONZE WEBSITE: IMMOFRANCOIS.BE.
WENST U EEN GRATIS EN VRIJBLIJVENDE VERKOOPSANALYSE MET WAARDEBEPALING VAN UW EIGENDOM? DARIO KOMT GRAAG BIJ U LANGS!
Op een centrale en vlot bereikbare locatie nabij het centrum van Zelzate bevindt zich dit opbrengsteigendom bestaande uit twee afzonderlijke appartementen, elk met een eigen inkom. Dankzij de gunstige ligging bevinden winkels, scholen, openbaar vervoer en belangrijke invalswegen zich op korte afstand, wat deze eigendom bijzonder interessant maakt voor zowel investeerders als verhuurders.
Het gelijkvloerse appartement beschikt over een bewoonbare oppervlakte van 109 m² en omvat een lichtrijke leefruimte, een afzonderlijke keuken, twee volwaardige slaapkamers, een badkamer, een apart toilet en een praktische kelder. Dit appartement behaalt een EPC-label D met een energiescore van 359 kWh/m² jaar.
Het appartement op de verdieping biedt een bewoonbare oppervlakte van 136 m² en bestaat uit een lichtrijke leefruimte, een afzonderlijke keuken, drie volwaardige slaapkamers, een badkamer, een apart toilet, een ruime zolder en een inpandige garage. Met een EPC-label C en een energiescore van 229 kWh/m² jaar geniet deze woonentiteit bovendien van een gunstige energieprestatie.
Beide appartementen zijn momenteel verhuurd, waardoor u vanaf de aankoop geniet van een onmiddellijke huuropbrengst. Bovendien beschikken beide woonentiteiten over een conforme elektrische keuring, wat deze eigendom tot een zorgeloze en interessante investeringsopportuniteit maakt. De combinatie van twee ruime woonentiteiten, een totale bewoonbare oppervlakte van 245 m² en een uitstekende ligging maakt dit een interessante opportuniteit voor wie op zoek is naar een rendabele investering.
Bent u op zoek naar een interessant opbrengsteigendom met twee ruime, verhuurde appartementen en een onmiddellijk rendement? Aarzel dan niet om contact op te nemen met Dario Van Kerckvoorde van Immo Francois Meetjesland voor meer informatie of een bezoek ter plaatse.
GRAAG ALS EERSTE OP DE HOOGTE VAN ONS AANBOD? 1) BEZORG ONS UW ZOEKVOORKEUREN EN WE HOUDEN CONTACT, 2) VOLG @IMMOFRANCOISMEETJESLAND VIA INSTAGRAM
Troeven
*Twee afzonderlijke appartementen met eigen inkom
*Beide appartementen momenteel verhuurd met onmiddellijke huuropbrengst
*Conforme elektrische keuring voor beide woonentiteiten
*EPC-label C en D (geen renovatieverplichting)
*Totale bewoonbare oppervlakte van 245 m² (109 m² + 136 m²)
1) Bestuursmaatregelen in het maatregelenregister: nee
2)Stedenbouwkundige bestemming Wg: Woongebied
3)Beschermd erfgoed: neen
4)Geïnventariseerd erfgoed: niet van toepassing
5) Keuringsattest elektriciteit: ja, conform
6) Renovatieverplichting: neen
7) Overstromingsrapport:
Het onroerend goed is gelegen in:
een afgebakend overstromingsgebied / een afgebakende oeverzone:neen
Een risicozone voor overstromingen: neen
een signaalgebied met bouwvrije opgave: neen
Financieel
* Eventuele bijkomende kosten kunnen BTW, registratierechten, ereloon- en aktekosten notaris zijn.
Bebouwing
Comfort
Certificaten
Overstromingen
Ruimtelijke ordening
Maandelijkse aflossing v.a. /mnd
-
/mnd
op 25 jaar -
/mnd
op 20 jaar -
/mnd
op 15 jaar - Vraag hypothecair voorstel aan
Kostenraming voor dit pand circa € 69 /mnd Meer info
- Brandverzekering circa € 40 /mnd
- Familiale verzekering circa € 7 /mnd
- Schuldsaldoverzekering circa € 252 /jaar