Huis te koop in Zottegem voor € 375.000 met 2 slaapkamers
(Zimmo-code: LNKJC)
- Prijs € 375.000
- Adres Van Aelbrouckstraat 15, 9620 Zottegem
- Type Huis
- Woonopp. op aanvraag »
- Grondopp. op aanvraag »
- Slaapkamers 2
- Bebouwing op aanvraag »
- Bouwjaar 1940
- EPC In aanvraag
- Renovatieplicht Niet van toepassing
Zeer goed gelegen handelspand met gerenoveerd appartement
Dit uitstekend gelegen handelspand bevindt zich pal aan het trein- en busstation van Zottegem, een toplocatie met maximale zichtbaarheid en een constante stroom voorbijgangers. Dankzij deze strategische ligging is het pand ideaal voor zowel horeca als kleinhandel.
Een belangrijk extra voordeel: het gebouw geniet van een vrijstelling van de renovatieplicht, waardoor u Niet verplicht bent om energetisch te renoveren. Dit biedt u maximale flexibiliteit en maakt het pand bijzonder interessant als investering.
Het handelspand beschikt bovendien over een volledig gerenoveerd appartement, perfect als woonruimte voor de uitbater of als bijkomende verhuurmogelijkheid.
Alle ramen zijn nieuw met dubbele beglazing , De elektriciteitsinstallatie is zowel in het handelsgedeelte als in het appartement /woongedeelte compleet vernieuwd en gekeurd .
De verwarming is met stookolie, de ketel is recent vernieuwd en gekeurd , er is een bovengrondse tank van 3500 liter in de kelder ook gekeurd .
Er is een aardgas aansluiting aanwezig in het gebouw deze diende voor frituurtoestel van de vorige uitbater
Als bijkomende opportuniteit is er nog het 2 de verdiep dat perfect kan ingericht worden voor extra kamers of in te richten als Extra Loft /Dakappartement , Dit is wel nog te renoveren .
Troeven:
• Absolute toplocatie aan station
• Geschikt voor horeca/kleinhandel
• Gerenoveerd appartement inbegrepen
• Vrijstelling renovatieplicht
• Hoge zichtbaarheid - veel passage
* Garage met parkeerplaats voor uw poort
Het pand is ten allen tijde te bezichtigen en om u verder inlichtingen te verschaffen
*** Immo‑makelaars worden vriendelijk verzocht zich te onthouden. ***
Financieel
* Eventuele bijkomende kosten kunnen BTW, registratierechten, ereloon- en aktekosten notaris zijn.
Bebouwing
Certificaten
Overstromingen
Ruimtelijke ordening
Maandelijkse aflossing v.a. /mnd
-
/mnd
op 25 jaar -
/mnd
op 20 jaar -
/mnd
op 15 jaar - Vraag hypothecair voorstel aan
Kostenraming voor dit pand circa € 53 /mnd Meer info
- Brandverzekering circa € 24 /mnd
- Familiale verzekering circa € 7 /mnd
- Schuldsaldoverzekering circa € 252 /jaar