Gemengd gebruik te koop in Châtelineau voor € 395.000
(Zimmo-code: LPIJX)
- Prijs € 395.000
- Adres Place Wilson 11, 6200 Châtelineau
- Type Gemengd gebruik (Bedrijfsvastgoed)
- Woonopp. 753 m²
- Grondopp. 485 m²
- Handelsopp. op aanvraag »
- Bebouwing op aanvraag »
- Bouwjaar 1850
- EPC In aanvraag
- Energieklasse In aanvraag
- Vrij op 27/05/2026
- Virtueel bezoek Klik hier
EasyHome heeft het genoegen u dit uitzonderlijke industriële gebouw in renovatie voor te stellen, een voormalige cichoreifabriek vol karakter met een zeldzaam potentieel op de markt! Gelegen op een binnenkoer, biedt het een rustige en vredige omgeving!
Ontwikkeld in een industriële loftstijl met respect voor de ziel en geschiedenis van het gebouw, omvat dit atypische project meer dan 700 m² en zal het u verleiden door zijn ruwe materialen.
Het project voorziet momenteel in de creatie van 6 units verdeeld over verschillende afzonderlijke volumes:
Het eerste volume omvat een grote professionele ruimte die momenteel is ingericht als keuken, maar tal van exploitatiemogelijkheden biedt (medische praktijk, kantoren, vrij beroep, atelier, de mogelijkheden zijn eindeloos!).
Boven deze eerste ruimte voorziet het tweede volume 2 duplexlofts met 2 slaapkamers die momenteel in gesloten ruwbouw zijn, met een nieuw dakgebinte en een nieuw pannendak. De ruimte kan ook worden benut als één zeer ruime loft.
Het derde volume voorziet 3 onafhankelijke plateaus die elk de inrichting van een comfortabel loft met 2 slaapkamers mogelijk maken.
De vergunningen zijn momenteel in goedkeuringsfase, het project is beschikbaar op kantoor.
Het pand kan in zijn geheel worden aangekocht of opgesplitst worden in 1, 2 of 3 afzonderlijke delen.
Wat de uitrusting betreft:
Elektriciteit conform (keuken)
Elektrische verwarming (keuken)
Stalen ramen met dubbele beglazing (keuken)
Nieuw pannendak
Nieuw dakgebinte voor het 2de volume
Gebouw volledig onderkelderd
Gemeenschappelijke toegang, oprit en trappenhal
Dit gebouw met uniek karakter biedt quasi onbeperkt potentieel voor de creatie van lofts, artistieke ruimtes, creatieve kantoren of een vastgoedproject met een sterke identiteit.
Ideaal voor een architect die een atypisch project wil ontwikkelen of voor een kunstenaar die zijn verbeelding de vrije loop wil laten in een plek vol geschiedenis.
Een absolute aanrader voor liefhebbers van industriële architectuur!
Prijs: €395.000! Contacteer ons voor meer informatie of om een bezoek aan dit buitengewone pand te organiseren.
Financieel
* Eventuele bijkomende kosten kunnen BTW, registratierechten, ereloon- en aktekosten notaris zijn.
Bebouwing
Comfort
Overige
Documenten / Bestanden
Certificaten
Overstromingen
Ruimtelijke ordening
Maandelijkse aflossing v.a. /mnd
-
/mnd
op 25 jaar -
/mnd
op 20 jaar -
/mnd
op 15 jaar - Vraag hypothecair voorstel aan
Livret.pdf