Woning te koop in Koksijde voor € 319.000 met 3 slaapkamers
(Zimmo-code: LNMZ9)
- Prijs € 319.000
- Adres Fazantenparkstraat 17, 8670 Koksijde
- Type Woning (Huis)
- Woonopp. 178 m²
- Grondopp. 316 m²
- Slaapkamers 3
- Badkamers 1
- Garages 1
- Tuin ZW
- Bebouwing halfopen
- Bouwjaar 1958
- EPC 593 kWh/m²
- Renovatieplicht Van toepassing
- Vrij op overeen te komen
Parallel met het hoogste punt van de Hoge Blekker is deze verborgen parel te vinden!
Welkom in ‘De Fazant’. Een architectenwoning oorspronkelijk gebouwd eind de jaren 50 voor de bouwheer zijn dochters. Sindsdien werd het pand van hand gedaan en nu biedt de mogelijkheid zich opnieuw voor. Blaast u nieuw leven in deze woning?
Opvallend aan dit pand zijn de grote volumes van elk individuele ruimte. De living is gegoten met natuurlijke lichtinval, die de ruimte lichtjes verkleurt door het sierglas. Daarnaast beschikt de leefruimte over mooie, hoge plafonds wat de ruimte nog groter doet aanvoelen. Verder beschikt de woning over 3 slaapkamers, met de volumes van ‘vroeger’. Meer dan genoeg plaats voor kleerkasten en een bureau. Op dezelfde verdieping als de slaapkamers bevindt zich de badkamer, die tevens ruimte genoeg biedt om een inloop douche én bad te creëren.
De ligging is vooral subliem, zijnde parallel met de Panoramalaan, het hoogste punt van de Hoge Blekker. Een domein die geliefd is bij zowel vaste bewoners als tweedeverblijvers van Koksijde en ver daarbuiten.
Momenteel beschikt de woning over een zeer ruime koer en lange oprit (3 wagens van gemiddelde grote) die desgevallend kan omgetoverd worden tot onderhoudsvriendelijke tuin.
Bijkomende troeven:
Goed onderhouden en graag geziene woning
Veel opbergplaats (twee opbergruimten + garage)
De opbergplaatsen en garage hebben een nieuw EPDM laag gekregen in juni 2025 (niet ogenomen in EPC)
Mits het plaatsen van nieuwe ramen zal de EPC score aanzienlijk verbeteren!
Woning is asbest veilig ! (maar niet asbestvrij) Neem gerust contact op voor meer informatie hieromtrent.
Graag meer inlichtingen of een bezoek inplannen? Toon e-mailadres of 0499 690 700
Financieel
* Eventuele bijkomende kosten kunnen BTW, registratierechten, ereloon- en aktekosten notaris zijn.
Indeling
Bebouwing
Comfort
Overige
Certificaten
Overstromingen
Ruimtelijke ordening
Maandelijkse aflossing v.a. /mnd
-
/mnd
op 25 jaar -
/mnd
op 20 jaar -
/mnd
op 15 jaar - Vraag hypothecair voorstel aan
Kostenraming voor dit pand circa € 69 /mnd Meer info
- Brandverzekering circa € 40 /mnd
- Familiale verzekering circa € 7 /mnd
- Schuldsaldoverzekering circa € 252 /jaar